Nazwa instytucji: | Politechnika Rzeszowska, Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej |
---|
Komentarze: | Rozkład zajęć dla kierunku matematyka |
---|
Spis zawartości
1FK-C1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
8:45-9:30 | 1FK (1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka Banaś Józef P.22 |
1FK (1FK) Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ergonomia W15 Piątek Tadeusz S.3 |
--- | --- | 1FK-C1 (1FK) Ekonomia I C30 Misiak Tomasz P.22 |
1FK-C1 (1FK) Ekonomia I C30 Misiak Tomasz P.22 |
1FK-C1 (1FK) Analiza matematyczna I C60 Ochab Justyna P.22 |
1FK-C1 (1FK) Analiza matematyczna I C60 Ochab Justyna P.22 |
1FK (1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30 Piejko Krzysztof P.15 |
1FK (1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30 Piejko Krzysztof P.15 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 1FK (1FK) Analiza matematyczna I W60 Banaś Józef P.15 |
1FK (1FK) Analiza matematyczna I W60 Banaś Józef P.15 |
1FK-C1 (1FK) Analiza matematyczna I C60 Ochab Justyna P.20 |
1FK-C1 (1FK) Analiza matematyczna I C60 Ochab Justyna P.20 |
1FK (1FK) Ekonomia I W30 Misiak Tomasz P.22 |
1FK (1FK) Ekonomia I W30 Misiak Tomasz P.22 |
--- | --- | 1FK-C1 (1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości C30 Piejko Krzysztof P.15 |
1FK-C1 (1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości C30 Piejko Krzysztof P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 1FK-C1 (1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej C45 Paja Natalia P.22 |
1FK-C1 (1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej C45 Paja Natalia P.22 |
11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FK (1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45 Wołowiec-Musiał Małgorzata P.15 |
1FK (1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45 Wołowiec-Musiał Małgorzata P.15 |
1FK (1FK) Analiza matematyczna I W60 Banaś Józef P.15 |
1FK (1FK) Analiza matematyczna I W60 Banaś Józef P.15 |
--- | --- | 1FK-C1 (1FK) Repetytorium z matematyki C30 Pasławska-Południak Monika P.15 |
1FK-C1 (1FK) Repetytorium z matematyki C30 Pasławska-Południak Monika P.15 |
12:15-13:00 | ||
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | 1FK (1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka Banaś Józef P.15 |
1FK (1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka Banaś Józef P.15 |
--- | --- | 14:00-14:45 | ||
14:45-15:30 | 1FK (1FK) Historia gospodarcza W30 Surowiec Krzysztof P.15 |
1FK (1FK) Historia gospodarcza W30 Surowiec Krzysztof P.15 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
2FK-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
8:45-9:30 | --- | 2FK (2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej W15 Włoch Andrzej P.22 |
--- | --- | --- | --- | (2FK) Język angielski L30 Kolasa Ewa J.302 |
(2FK) Język angielski L30 Kolasa Ewa J.302 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||
10:30-11:15 | 2FK (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30 Wajnryb Dov P.20 |
2FK (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30 Wajnryb Dov P.20 |
--- | --- | 2FK (2FK) Podstawy rachunkowości W30 Nakonieczny Joanna P.15 |
2FK (2FK) Podstawy rachunkowości W30 Nakonieczny Joanna P.15 |
2FK-C1 (2FK) Podstawy rachunkowości C30 Nakonieczny Joanna P.9 |
2FK-C1 (2FK) Podstawy rachunkowości C30 Nakonieczny Joanna P.9 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 2FK (2FK) Analiza matematyczna III W30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK (2FK) Analiza matematyczna III W30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30 Włoch Andrzej V.13 |
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30 Włoch Andrzej V.13 |
2FK (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK-C1 (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30 Wajnryb Dov P.15 |
2FK-C1 (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30 Wajnryb Dov P.15 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 2FK-C1 (2FK) Analiza matematyczna III C30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK-C1 (2FK) Analiza matematyczna III C30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30 Rzepka Beata P.15 |
2FK (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30 Rzepka Beata P.15 |
2FK-C1 (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK-C1 (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK (2FK) Wychowanie fizyczne C30 Prokop Beata |
2FK (2FK) Wychowanie fizyczne C30 Prokop Beata |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | 2FK-C1 (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15 Rzepka Beata P.15 |
2FK-C1 (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15 Rzepka Beata P.15 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
2FK-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
8:45-9:30 | --- | 2FK (2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej W15 Włoch Andrzej P.22 |
--- | --- | (2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30 Włoch Andrzej V.13 |
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30 Włoch Andrzej V.13 |
(2FK) Język angielski L30 Kozik Agnieszka J.003 |
(2FK) Język angielski L30 Kozik Agnieszka J.003 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||
10:30-11:15 | 2FK (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30 Wajnryb Dov P.20 |
2FK (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30 Wajnryb Dov P.20 |
--- | --- | 2FK (2FK) Podstawy rachunkowości W30 Nakonieczny Joanna P.15 |
2FK (2FK) Podstawy rachunkowości W30 Nakonieczny Joanna P.15 |
2FK-C1 (2FK) Podstawy rachunkowości C30 Nakonieczny Joanna P.9 |
2FK-C1 (2FK) Podstawy rachunkowości C30 Nakonieczny Joanna P.9 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 2FK (2FK) Analiza matematyczna III W30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK (2FK) Analiza matematyczna III W30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
--- | --- | 2FK (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK-C1 (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30 Wajnryb Dov P.15 |
2FK-C1 (2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30 Wajnryb Dov P.15 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | 2FK-C1 (2FK) Analiza matematyczna III C30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK-C1 (2FK) Analiza matematyczna III C30 Chlebowicz Agnieszka V.5 |
2FK (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30 Rzepka Beata P.15 |
2FK (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30 Rzepka Beata P.15 |
2FK-C1 (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK-C1 (2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30 Wajnryb Dov V.5 |
2FK (2FK) Wychowanie fizyczne C30 Prokop Beata |
2FK (2FK) Wychowanie fizyczne C30 Prokop Beata |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | 2FK-C1 (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15 Rzepka Beata P.15 |
2FK-C1 (2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15 Rzepka Beata P.15 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
3FK-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | 3FK (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FK (3FK) Statystyka W30 Startek Mariusz V.5 |
3FK (3FK) Statystyka W30 Startek Mariusz V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FK (3FK) Metody numeryczne W15 Kutniv Myroslav P.22 |
3FK (3FK) Metody numeryczne W15 Kutniv Myroslav P.22 |
--- | --- | (3FK) Projekt dyplomowy C30 Lecko Millenia P.9 |
(3FK) Projekt dyplomowy C30 Lecko Millenia P.9 |
8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK-C1 (3FK) Metody numeryczne C15 Kutniv Myroslav P.22 |
3FK-C1 (3FK) Metody numeryczne C15 Kutniv Myroslav P.22 |
--- | --- | 3FK-C1 (3FK) Statystyka C15 Startek Mariusz V.5 |
3FK-C1 (3FK) Statystyka C15 Startek Mariusz V.5 |
9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | 3FK (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30 Dronka Janusz F.402 |
3FK (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30 Dronka Janusz F.402 |
--- | --- | 3FK-C1 (3FK) Repetytorium dyplomowe I C30 Wajnryb Dov P.15 |
3FK-C1 (3FK) Repetytorium dyplomowe I C30 Wajnryb Dov P.15 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30 Bednarz Paweł V.5 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30 Bednarz Paweł V.5 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | --- | --- | (3FK) Język angielski L60 Doroszkiewicz Małgorzata J.305 |
(3FK) Język angielski L60 Doroszkiewicz Małgorzata J.305 |
--- | --- | (3FK) Język angielski L60 Doroszkiewicz Małgorzata J.005 |
(3FK) Język angielski L60 Doroszkiewicz Małgorzata J.005 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15 Bednarz Paweł V.5 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15 Bednarz Paweł V.5 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | (3FK) Statystyka L15 Startek Mariusz V.13 |
13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FK-C1 (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30 Pupka Krzysztof V.5 |
3FK-C1 (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30 Pupka Krzysztof V.5 |
--- | 14:00-14:45 | |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
3FK-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | 3FK (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FK (3FK) Statystyka W30 Startek Mariusz V.5 |
3FK (3FK) Statystyka W30 Startek Mariusz V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FK (3FK) Metody numeryczne W15 Kutniv Myroslav P.22 |
3FK (3FK) Metody numeryczne W15 Kutniv Myroslav P.22 |
--- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15 Chlebowicz Agnieszka V.6 |
3FK-C1 (3FK) Metody numeryczne C15 Kutniv Myroslav P.22 |
3FK-C1 (3FK) Metody numeryczne C15 Kutniv Myroslav P.22 |
--- | --- | --- | --- | 3FK-C1 (3FK) Statystyka C15 Startek Mariusz V.5 |
3FK-C1 (3FK) Statystyka C15 Startek Mariusz V.5 |
9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | 3FK (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30 Dronka Janusz F.402 |
3FK (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30 Dronka Janusz F.402 |
--- | --- | 3FK-C1 (3FK) Repetytorium dyplomowe I C30 Wajnryb Dov P.15 |
3FK-C1 (3FK) Repetytorium dyplomowe I C30 Wajnryb Dov P.15 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30 Bednarz Paweł V.5 |
3FK (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30 Bednarz Paweł V.5 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | --- | --- | (3FK) Język angielski L60 Rochecka Barbara V.9 |
(3FK) Język angielski L60 Rochecka Barbara V.9 |
--- | --- | (3FK) Język angielski L60 Rochecka Barbara J.004 |
(3FK) Język angielski L60 Rochecka Barbara J.004 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15 Bednarz Paweł V.5 |
3FK-C1 (3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15 Bednarz Paweł V.5 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | (3FK) Statystyka L15 Startek Mariusz V.13 |
--- | 13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FK-C1 (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30 Pupka Krzysztof V.5 |
3FK-C1 (3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30 Pupka Krzysztof V.5 |
--- | 14:00-14:45 | |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | (3FK) Projekt dyplomowy C30 Witowicz Paweł P.20 |
(3FK) Projekt dyplomowy C30 Witowicz Paweł P.20 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
4FK-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | 4FK-C1 (4FK) Funkcje rzeczywiste I C45 Chlebowicz Agnieszka P.9 |
4FK-C1 (4FK) Funkcje rzeczywiste I C45 Chlebowicz Agnieszka P.9 |
--- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | 4FK-C1 (4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45 Banaś Józef P.15 |
4FK-C1 (4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45 Banaś Józef P.15 |
4FK-C1 (4FK) Topologia II C45 Dronka Janusz F.402 |
4FK-C1 (4FK) Topologia II C45 Dronka Janusz F.402 |
4FK (4FK) Analiza zespolona W30 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
4FK (4FK) Analiza zespolona W30 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | 4FK (4FK) Analiza funkcjonalna I W30 Olszowy Leszek P.22 |
4FK (4FK) Analiza funkcjonalna I W30 Olszowy Leszek P.22 |
4FK-C1 (4FK) Analiza funkcjonalna I C45 Dudek Szymon P.9 |
4FK-C1 (4FK) Analiza funkcjonalna I C45 Dudek Szymon P.9 |
10:30-11:15 | ||||||
11:15-12:00 | 4FK-C1 (4FK) Analiza zespolona C45 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
4FK-C1 (4FK) Analiza zespolona C45 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 4FK (4FK) Funkcje rzeczywiste I W30 Banaś Józef P.22 |
4FK (4FK) Funkcje rzeczywiste I W30 Banaś Józef P.22 |
4FK (4FK) Rachunek papierów wartościowych W30 Bród Dorota V.5 |
4FK (4FK) Rachunek papierów wartościowych W30 Bród Dorota V.5 |
--- | --- | 12:15-13:00 | ||||
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 4FK (4FK) Topologia II W30 Górnicki Jarosław K.6 |
4FK (4FK) Topologia II W30 Górnicki Jarosław K.6 |
--- | --- | (4FK) Rachunek papierów wartościowych L30 Michalski Adrian V.13 |
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30 Michalski Adrian V.13 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 4FK (4FK) Wychowanie fizyczne C15 Świątek Marzena |
--- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
4FK-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | 4FK-C1 (4FK) Funkcje rzeczywiste I C45 Chlebowicz Agnieszka P.9 |
4FK-C1 (4FK) Funkcje rzeczywiste I C45 Chlebowicz Agnieszka P.9 |
--- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | 4FK-C1 (4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45 Banaś Józef P.15 |
4FK-C1 (4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45 Banaś Józef P.15 |
4FK-C1 (4FK) Topologia II C45 Dronka Janusz F.402 |
4FK-C1 (4FK) Topologia II C45 Dronka Janusz F.402 |
4FK (4FK) Analiza zespolona W30 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
4FK (4FK) Analiza zespolona W30 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | 4FK (4FK) Analiza funkcjonalna I W30 Olszowy Leszek P.22 |
4FK (4FK) Analiza funkcjonalna I W30 Olszowy Leszek P.22 |
4FK-C1 (4FK) Analiza funkcjonalna I C45 Dudek Szymon P.9 |
4FK-C1 (4FK) Analiza funkcjonalna I C45 Dudek Szymon P.9 |
10:30-11:15 | ||||||
11:15-12:00 | 4FK-C1 (4FK) Analiza zespolona C45 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
4FK-C1 (4FK) Analiza zespolona C45 Trojnar-Spelina Lucyna P.22 |
11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 4FK (4FK) Funkcje rzeczywiste I W30 Banaś Józef P.22 |
4FK (4FK) Funkcje rzeczywiste I W30 Banaś Józef P.22 |
4FK (4FK) Rachunek papierów wartościowych W30 Bród Dorota V.5 |
4FK (4FK) Rachunek papierów wartościowych W30 Bród Dorota V.5 |
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30 Michalski Adrian V.13 |
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30 Michalski Adrian V.13 |
12:15-13:00 | ||||
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 4FK (4FK) Topologia II W30 Górnicki Jarosław K.6 |
4FK (4FK) Topologia II W30 Górnicki Jarosław K.6 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 4FK (4FK) Wychowanie fizyczne C15 Świątek Marzena |
--- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
5FK-SEM1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | --- | --- | 5FK (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30 Bród Dorota P.9 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30 Bród Dorota P.9 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45 Rejwer-Kosińska Ewa V.12 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45 Rejwer-Kosińska Ewa V.12 |
--- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 5FK (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Równania różniczkowe W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Równania różniczkowe W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
--- | --- | 8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45 Bród Dorota P.9 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45 Bród Dorota P.9 |
--- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 5FK-C1 (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30 Rybarska-Rusinek Liliana P.9 |
5FK-C1 (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30 Rybarska-Rusinek Liliana P.9 |
5FK (5FK) Geometria różniczkowa W30 Witowicz Paweł V.5 |
5FK (5FK) Geometria różniczkowa W30 Witowicz Paweł V.5 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30 Rejwer-Kosińska Ewa V.13 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30 Rejwer-Kosińska Ewa V.13 |
5FK-C1 (5FK) Równania różniczkowe C45 Rybarska-Rusinek Liliana V.13 |
5FK-C1 (5FK) Równania różniczkowe C45 Rybarska-Rusinek Liliana V.13 |
10:30-11:15 | ||
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | --- | --- | 5FK (5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30 Stecko Justyna P.9 |
5FK (5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30 Stecko Justyna P.9 |
--- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 | ||
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 5FK-C1 (5FK) Geometria różniczkowa C45 Witowicz Paweł V.5 |
5FK-C1 (5FK) Geometria różniczkowa C45 Witowicz Paweł V.5 |
13:00-13:45 | ||
14:00-14:45 | --- | --- | (5FK) Seminarium magisterskie C45 Sroka Grzegorz F.402 |
(5FK) Seminarium magisterskie C45 Sroka Grzegorz F.402 |
--- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 | ||
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
5FK-SEM2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:45-8:30 | --- | --- | 5FK (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30 Bród Dorota P.9 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30 Bród Dorota P.9 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45 Rejwer-Kosińska Ewa V.12 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45 Rejwer-Kosińska Ewa V.12 |
--- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 5FK (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Równania różniczkowe W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
5FK (5FK) Równania różniczkowe W30 Rybarska-Rusinek Liliana V.5 |
--- | --- | 8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45 Bród Dorota P.9 |
5FK-C1 (5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45 Bród Dorota P.9 |
--- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 5FK-C1 (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30 Rybarska-Rusinek Liliana P.9 |
5FK-C1 (5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30 Rybarska-Rusinek Liliana P.9 |
5FK (5FK) Geometria różniczkowa W30 Witowicz Paweł V.5 |
5FK (5FK) Geometria różniczkowa W30 Witowicz Paweł V.5 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30 Rejwer-Kosińska Ewa V.13 |
5FK (5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30 Rejwer-Kosińska Ewa V.13 |
5FK-C1 (5FK) Równania różniczkowe C45 Rybarska-Rusinek Liliana V.13 |
5FK-C1 (5FK) Równania różniczkowe C45 Rybarska-Rusinek Liliana V.13 |
10:30-11:15 | ||
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | --- | --- | 5FK (5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30 Stecko Justyna P.9 |
5FK (5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30 Stecko Justyna P.9 |
(5FK) Seminarium magisterskie C45 Zając Tomasz P.20 |
(5FK) Seminarium magisterskie C45 Zając Tomasz P.20 |
--- | --- | 12:15-13:00 | ||
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 5FK-C1 (5FK) Geometria różniczkowa C45 Witowicz Paweł V.5 |
5FK-C1 (5FK) Geometria różniczkowa C45 Witowicz Paweł V.5 |
13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 | ||||
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |