Institution name: Politechnika Rzeszowska
Comments: Uwagi:
1FS Algorytmy i struktury danych W15 - wykład w godzinach 8:30 - 10:00

2FS Bazy Danych P10 - zajęcia rozpoczynają się od 3 możliwego terminu (od listopada)
2FS LabView – akwizycja danych pomiarowych L15,P15 - najpierw co tydzień laborki (7,5 tygodnia) potem co tydzień projekty (7,5 tygodnia)
2FS LabView – akwizycja danych pomiarowych W15 - co tydzień przez 7,5 tygodnia
2FS Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20 - co tydzień przez 10 tygodni
2FS Równania różniczkowe L10 - zajęcia rozpoczynają się od 3 możliwego terminu (od listopada)
2FS Równania różniczkowe W15 - co tydzień przez 7,5 tygodnia
2FS Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15 - co tydzień przez 7,5 tygodnia

3FS Sztuczna inteligencja L20 - zajęcia rozpoczynają się od 6 możliwego spotkania (od 18 listopada)
3FS Sztuczna inteligencja W20 - co tydzień przez 10 tygodni

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska
1FS-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Bednarz Paweł
L-27.100A
--- ---
1FS-C1
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.5
1FS-C1
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.5
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
V.13
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
V.13
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
(1FS) Wstęp do programowania L15
Czmil Anna
B.210
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS-C1
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C1
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
--- ---
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
F.202
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
--- --- --- --- ---
1FS-C1
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
1FS-C1
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
--- --- ---
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
F.402
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
F.402
14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- --- --- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
--- --- ---
1FS-C1
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.5
1FS-C1
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.5
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
---
(1FS) Wstęp do programowania L15
Czmil Anna
B.210
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS-C1
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C1
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
---
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Michalski Adrian
L-27.100A
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
F.202
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
10:30-11:15
11:15-12:00 --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
V.12
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
V.12
--- --- --- ---
1FS-C1
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
1FS-C1
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
--- --- ---
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
F.402
1FS-C1
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
F.402
14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- --- --- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
--- --- --- --- --- ---
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
F.202
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
--- --- ---
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Bednarz Paweł
V.13
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
(1FS) Wstęp do programowania L15
Czmil Anna
B.210
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1FS-C2
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C2
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C2
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.13
1FS-C2
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.13
--- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
1FS-C2
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C2
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
L-27.100A
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
P.20
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
P.20
---
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
--- --- --- --- --- --- ---
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
F.202
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
--- --- --- ---
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
(1FS) Wstęp do programowania L15
Czmil Anna
B.210
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1FS-C2
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C2
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.22
1FS-C2
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.13
1FS-C2
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Witowicz Paweł
V.13
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Bąk Andrzej
L-27.100A
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Kosiorowska Anna
L-27.100A
--- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
1FS-C2
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C2
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
P.20
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Dronka Janusz
P.20
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Pupka Krzysztof
V.13
1FS-C2
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
-x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
--- ---
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Sroka Grzegorz
L-27.100A
--- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS-C3
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
K.6
1FS-C3
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
K.6
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Paja Natalia
P.20
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Paja Natalia
P.20
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
10:30-11:15
11:15-12:00 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- ---
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Paja Natalia
L-27.100A
1FS-C3
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C3
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
---
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
(1FS) Wstęp do programowania L15
Kwiatkowski Bogdan
B.210
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
--- ---
1FS-C3
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
1FS-C3
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
--- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- --- ---
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
F.202
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
---
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Sroka Grzegorz
L-27.100A
--- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS-C3
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
K.6
1FS-C3
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
K.6
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Paja Natalia
P.20
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Paja Natalia
P.20
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- ---
1FS-C3
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C3
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
P.15
1FS-C3
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
---
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
B.210
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
1FS-C3
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
1FS-C3
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
---
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
14:00-14:45
14:45-15:30 --- 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- ---
(1FS) Wstęp do programowania L15
Kwiatkowski Bogdan
B.210
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Kosiorowska Anna
V.13
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L7
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
---
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Paja Natalia
V.13
--- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
--- --- --- ---
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS-C4
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
1FS-C4
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1FS-C4
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
1FS-C4
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
--- --- ---
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
--- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Bednarz Paweł
V.13
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Bednarz Paweł
V.13
1FS-C4
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
P.22
1FS-C4
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
P.22
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
(1FS) Wstęp do programowania L15
Kwiatkowski Bogdan
B.210
14:00-14:45
14:45-15:30 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
--- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Sroka Grzegorz
V.13
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FS-L8
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FS
(1FS) Algorytmy i struktury danych W15
Drałus Grzegorz
S.3
--- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
1FS
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną W30
Wołowiec-Musiał Małgorzata
S.3
--- ---
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną L15
Michalski Adrian
L-27.100A
---
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS
(1FS) Fizyka W30
Inglot Michał
V.18
1FS-C4
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
1FS-C4
(1FS) Fizyka C30
Dubiel Łukasz
F.402
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1FS-C4
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
1FS-C4
(1FS) Analiza matematyczna 1 C30
Dronka Janusz
F.402
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
(1FS) Wstęp do informatyki L30
Wanic Michał
L-27.100A
---
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Informatyka
Rejwer-Kosińska Ewa
P.9
---
(1FS) Algorytmy i struktury danych P15
Borkowski Mariusz
F.505
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Analiza matematyczna 1 W45
Górnicki Jarosław
S.3
1FS
(1FS) Wstęp do informatyki W15
Bąk Andrzej
V.18
1FS
(1FS) BHP i ergonomia W15
Puacz-Olszewska Jolanta
V.18
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Bednarz Paweł
V.13
1FS-C4
(1FS) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Bednarz Paweł
V.13
1FS-C4
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
P.22
1FS-C4
(1FS) Algebra liniowa z geometrią analityczną C30
Paja Natalia
P.22
(1FS) Wstęp do programowania L15
Kwiatkowski Bogdan
B.210
(1FS) Algorytmy i struktury danych L15
Szczepański Antoni
B.205
14:00-14:45
14:45-15:30 14:45-15:30
15:45-16:30
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
1FS
(1FS) Wstęp do programowania W30
Kwiatkowski Bogdan
V.18
--- --- --- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
1FS
(1FS) Ochrona własności intelektualnej W20
S.3
--- --- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15
(1FS) Wstęp do programowania P15
Kwiatkowski Bogdan
V.18
(1FS) Analiza matematyczna 1 L15
Sroka Grzegorz
V.13
--- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
2FS-C1
(2FS) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.9
---
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
---
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- ---
2FS-C1
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Urszula
V.5
2FS-C1
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Urszula
V.5
2FS-C1
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
2FS-C1
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
--- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
(2FS) Metody numeryczne L30
Kutniv Myroslav
L-27.100A
(2FS) Metody numeryczne L30
Kutniv Myroslav
L-27.100A
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Fal Jacek
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Fal Jacek
K.36
--- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Bolanowski Marek
F.604
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F203
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
--- ---
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
(2FS) Równania różniczkowe L10
Kosiorowska Anna
L-27.100A
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Michalski Adrian
L-27.100A
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
2FS-C1
(2FS) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.9
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F.203
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Bednarz Paweł
L-27.100A
8:45-9:30
9:30-10:15 9:30-10:15
10:30-11:15
(2FS) Metody numeryczne L30
Kutniv Myroslav
L-27.100A
(2FS) Metody numeryczne L30
Kutniv Myroslav
L-27.100A
2FS-C1
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Urszula
V.5
2FS-C1
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Urszula
V.5
2FS-C1
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
2FS-C1
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
--- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
--- ---
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 ---
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Paszkiewicz Andrzej
F.602
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Fal Jacek
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Fal Jacek
K.36
(2FS) Równania różniczkowe L10
Kosiorowska Anna
V.12
--- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
--- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
(2FS) Równania różniczkowe L10
Bednarz Paweł
L-27.100A
---
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Bolanowski Marek
F.602
---
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
---
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F.203
2FS-C2
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Paweł
V.5
2FS-C2
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Paweł
V.5
---
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
--- ---
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Szaj Wiesław
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Szaj Wiesław
K.36
---
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Michalski Adrian
L-27.100A
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
2FS-C2
(2FS) Metody numeryczne C15
Datsko Bohdan
P.9
---
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS-C2
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
P.22
2FS-C2
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
P.22
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
--- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 ---
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Paszkiewicz Andrzej
F.602
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F.203
---
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Bednarz Paweł
V.13
---
2FS-C2
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Paweł
V.5
2FS-C2
(2FS) Równania różniczkowe C30
Bednarz Paweł
V.5
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
--- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
--- --- --- ---
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
2FS-C2
(2FS) Metody numeryczne C15
Datsko Bohdan
P.9
(2FS) Równania różniczkowe L10
Michalski Adrian
V.13
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS-C2
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
P.22
2FS-C2
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
P.22
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Szaj Wiesław
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Szaj Wiesław
K.36
-x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Bolanowski Marek
F.602
---
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Kosiorowska Anna
V.12
(2FS) Równania różniczkowe L10
Kosiorowska Anna
V.12
8:45-9:30
9:30-10:15 --- 9:30-10:15
10:30-11:15
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
---
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F.203
--- --- --- ---
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS-C3
(2FS) Równania różniczkowe C30
Michalski Adrian
F.402
2FS-C3
(2FS) Równania różniczkowe C30
Michalski Adrian
F.402
2FS-C3
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
2FS-C3
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
---
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 ---
2FS-C3
(2FS) Metody numeryczne C15
Datsko Bohdan
P.9
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
--- ---
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Wanic Michał
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Szaj Wiesław
K.36
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
--- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FS-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x-
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
2FS
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe W15
Bród Dorota
V.5
-x- -x- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
(2FS) Bazy danych P10
Dymora Paweł
F203
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych P15
Paszkiewicz Andrzej
F.602
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Równania różniczkowe W15
Bednarz Urszula
V.5
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) Przedmiot wybieralny humanistyczny - Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
2FS
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych W15
Szaj Wiesław
V.18
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
(2FS) Bazy danych L30
Kowal Bartosz
F.502
8:45-9:30
9:30-10:15 9:30-10:15
10:30-11:15 --- ---
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
(2FS) Metody numeryczne L30
Datsko Bohdan
V.13
--- ---
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych L15
Wanic Michał
K.36
(2FS) LabView – akwizycja danych pomiarowych P15
Szaj Wiesław
K.36
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS
(2FS) Język angielski C30
Oleksiewicz Barbara, Jagusztyn Iwona, Januszewski Piotr, Kania Katarzyna, Kozik Agnieszka
2FS-C3
(2FS) Równania różniczkowe C30
Michalski Adrian
F.402
2FS-C3
(2FS) Równania różniczkowe C30
Michalski Adrian
F.402
2FS-C3
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
2FS-C3
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa C30
Dronka Janusz
F.402
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych L15
Wroński Michał
F.604
--- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
(2FS) Równania różniczkowe L10
Michalski Adrian
V.13
2FS-C3
(2FS) Metody numeryczne C15
Datsko Bohdan
P.9
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
2FS
(2FS) Bazy danych W30
Dymora Paweł
V.5
--- --- ---
(2FS) Wykład monograficzny I - Równania różnicowe L15
Kosiorowska Anna
V.12
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Metody numeryczne W30
Kutniv Myroslav
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Projektowanie systemów i sieci komputerowych W20
Bolanowski Marek
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
2FS
(2FS) Rachunek prawdopodobieństwa W30
Sroka Grzegorz
V.5
--- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FS-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- ---
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python P15
Paszkiewicz Andrzej
F.602
--- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. W15
Datsko Bohdan
K.6
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. L15
Datsko Bohdan
V.13
--- ---
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
3FS
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych W15
Mazurek Mirosław
V.5
3FS
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe W15
Mazurek Mirosław
V.5
(3FS) Optymalizacja nieliniowa L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
(3FS) Optymalizacja nieliniowa P15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
---
(3FS) Aplikacje bazodanowe L15
Kuraś Paweł
F.502
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych P15
Mazurek Mirosław
F.203
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
3FS
(3FS) Aplikacje bazodanowe W15
Dymora Paweł
S.3
3FS
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python W15
Gerka Alicja, Bolanowski Marek, Paszkiewicz Andrzej
S.3
3FS
(3FS) Programowanie obiektowe W15
Derwisz Jacek
K.6
3FS
(3FS) Optymalizacja nieliniowa W15
Pupka Krzysztof
K.6
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych L15
Hadaj Piotr
F.502
(3FS) Aplikacje bazodanowe P15
Dymora Paweł
F.203
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa P15
Nycz Mariusz
F203
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa L15
Hadaj Piotr
F.505
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
(3FS) Projektowanie modeli łączenia źródeł danych P15
Napora Jarosław
L-27.100A
---
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe L15
Hadaj Piotr
F.502
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe P15
Mazurek Mirosław
F203
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
-x- ---
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
--- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 -x- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15
3FS-C1
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa C15
Olszowy Leszek
P.9
--- -x-
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
---
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- -x- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FS-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- -x-
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python P15
Bolanowski Marek
F.602
--- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. W15
Datsko Bohdan
K.6
--- --- ---
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
3FS
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych W15
Mazurek Mirosław
V.5
3FS
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe W15
Mazurek Mirosław
V.5
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
P.7
--- --- ---
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych P15
Mazurek Mirosław
F203
(3FS) Aplikacje bazodanowe L15
Kuraś Paweł
F.502
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
3FS
(3FS) Aplikacje bazodanowe W15
Dymora Paweł
S.3
3FS
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python W15
Gerka Alicja, Bolanowski Marek, Paszkiewicz Andrzej
S.3
3FS
(3FS) Programowanie obiektowe W15
Derwisz Jacek
K.6
3FS
(3FS) Optymalizacja nieliniowa W15
Pupka Krzysztof
K.6
(3FS) Aplikacje bazodanowe P15
Dymora Paweł
F.203
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych L15
Hadaj Piotr
F.502
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa L15
Hadaj Piotr
F.505
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa P15
Nycz Mariusz
F.203
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 ---
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. L15
Kutniv Myroslav
L-27.100A
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
P.7
(3FS) Projektowanie modeli łączenia źródeł danych P15
Napora Jarosław
L-27.100A
---
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe L15
Hadaj Piotr
F.502
---
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe P15
Mazurek Mirosław
F203
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
(3FS) Optymalizacja nieliniowa L15
Pupka Krzysztof
V.13
(3FS) Optymalizacja nieliniowa P15
Pupka Krzysztof
V.13
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
--- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15
3FS-C1
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa C15
Olszowy Leszek
P.9
--- -x-
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- ---
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- -x- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FS-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- -x- ---
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
--- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. W15
Datsko Bohdan
K.6
---
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
---
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
3FS
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych W15
Mazurek Mirosław
V.5
3FS
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe W15
Mazurek Mirosław
V.5
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. L15
Kutniv Myroslav
V.12
--- --- ---
(3FS) Optymalizacja nieliniowa L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
(3FS) Optymalizacja nieliniowa P15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
3FS
(3FS) Aplikacje bazodanowe W15
Dymora Paweł
S.3
3FS
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python W15
Gerka Alicja, Bolanowski Marek, Paszkiewicz Andrzej
S.3
3FS
(3FS) Programowanie obiektowe W15
Derwisz Jacek
K.6
3FS
(3FS) Optymalizacja nieliniowa W15
Pupka Krzysztof
K.6
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych P15
Mazurek Mirosław
F203
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe P15
Mazurek Mirosław
F203
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python P15
Gerka Alicja
F.505
---
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych L15
Hadaj Piotr
F.505
(3FS) Aplikacje bazodanowe L15
Kuraś Paweł
F.502
(3FS) Aplikacje bazodanowe P15
Dymora Paweł
F.203
3FS-C2
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa C15
Olszowy Leszek
L-27.317
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa P15
Nycz Mariusz
F203
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa L15
Hadaj Piotr
F.505
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe L15
Hadaj Piotr
F.505
(3FS) Projektowanie modeli łączenia źródeł danych P15
Napora Jarosław
L-27.100A
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
--- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- -x-
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- ---
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FS-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa W30
Nycz Mariusz
P.15
3FS
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. W15
Datsko Bohdan
K.6
---
(3FS) Optymalizacja nieliniowa L15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
(3FS) Optymalizacja nieliniowa P15
Pupka Krzysztof
L-27.100A
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
3FS
(3FS) Język angielski C30
Gajdek Tomasz, Oleksiewicz Barbara, Wawrzkiewicz Justyna, Wyrostek Anna
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
3FS
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych W15
Mazurek Mirosław
V.5
3FS
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe W15
Mazurek Mirosław
V.5
---
(3FS) Moduł wybieralny III - Podst. mod. mat. w inż. L15
Kutniv Myroslav
V.12
--- ---
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
(3FS) Sztuczna inteligencja L20
Kusy Maciej
A.300
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
3FS
(3FS) Aplikacje bazodanowe W15
Dymora Paweł
S.3
3FS
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python W15
Gerka Alicja, Bolanowski Marek, Paszkiewicz Andrzej
S.3
3FS
(3FS) Programowanie obiektowe W15
Derwisz Jacek
K.6
3FS
(3FS) Optymalizacja nieliniowa W15
Pupka Krzysztof
K.6
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
---
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe P15
Mazurek Mirosław
F.203
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych P15
Mazurek Mirosław
F203
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
(3FS) Aplikacje bazodanowe P15
Dymora Paweł
F203
(3FS) Wprowadzenie do programowania w języku Python P15
Gerka Alicja
F.505
(3FS) Aplikacje bazodanowe L15
Kuraś Paweł
F.502
(3FS) Bezpieczeństwo i ochrona danych L15
Hadaj Piotr
F.505
(3FS) Programowanie obiektowe L30
Derwisz Jacek
V.3
3FS-C2
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa C15
Olszowy Leszek
L-27.317
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa L15
Hadaj Piotr
F.505
(3FS) Projektowanie systemów bezpieczeństwa P15
Nycz Mariusz
F.203
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
3FS
(3FS) Wychowanie fizyczne C30
(3FS) Projektowanie modeli łączenia źródeł danych P15
Napora Jarosław
L-27.100A
(3FS) Moduł wybieralny IV - Aplikacje internetowe L15
Hadaj Piotr
F.505
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
3FS
(3FS) Sztuczna inteligencja W20
Kusy Maciej
P.15
--- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- -x-
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- ---
3FS
(3FS) Wykład monograficzny II - Numeryczna algebra liniowa W30
Olszowy Leszek
P.15
--- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FK-C1 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.22
1FK
(1FK) Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ergonomia W15
Piątek Tadeusz
S.3
--- ---
1FK-C1
(1FK) Ekonomia I C30
Misiak Tomasz
P.22
1FK-C1
(1FK) Ekonomia I C30
Misiak Tomasz
P.22
1FK-C1
(1FK) Analiza matematyczna I C60
Ochab Justyna
P.22
1FK-C1
(1FK) Analiza matematyczna I C60
Ochab Justyna
P.22
1FK
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30
Piejko Krzysztof
P.15
1FK
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30
Piejko Krzysztof
P.15
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
1FK-C1
(1FK) Analiza matematyczna I C60
Ochab Justyna
P.20
1FK-C1
(1FK) Analiza matematyczna I C60
Ochab Justyna
P.20
1FK
(1FK) Ekonomia I W30
Misiak Tomasz
P.22
1FK
(1FK) Ekonomia I W30
Misiak Tomasz
P.22
--- ---
1FK-C1
(1FK) Repetytorium z matematyki C30
Pasławska-Południak Monika
P.15
1FK-C1
(1FK) Repetytorium z matematyki C30
Pasławska-Południak Monika
P.15
10:30-11:15
11:15-12:00
1FK-C1
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej C45
Paja Natalia
P.22
1FK-C1
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej C45
Paja Natalia
P.22
11:15-12:00
12:15-13:00
1FK
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.15
1FK
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
--- ---
1FK-C1
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości C30
Piejko Krzysztof
P.15
1FK-C1
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości C30
Piejko Krzysztof
P.15
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- ---
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.15
-x- --- 14:00-14:45
14:45-15:30
1FK
(1FK) Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
1FK
(1FK) Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
--- --- --- --- --- -x- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1FK-C2 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.22
1FK
(1FK) Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ergonomia W15
Piątek Tadeusz
S.3
--- --- --- --- --- ---
1FK
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30
Piejko Krzysztof
P.15
1FK
(1FK) Wstęp do logiki i teorii mnogości W30
Piejko Krzysztof
P.15
8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
--- ---
1FK
(1FK) Ekonomia I W30
Misiak Tomasz
P.22
1FK
(1FK) Ekonomia I W30
Misiak Tomasz
P.22
--- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
1FK
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.15
1FK
(1FK) Wstęp do algebry liniowej i geometrii analitycznej W45
Wołowiec-Musiał Małgorzata
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Analiza matematyczna I W60
Banaś Józef
P.15
--- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- ---
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.15
1FK
(1FK) Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
Banaś Józef
P.15
-x- --- 14:00-14:45
14:45-15:30
1FK
(1FK) Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
1FK
(1FK) Historia gospodarcza W30
Surowiec Krzysztof
P.15
--- --- --- --- --- -x- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FK-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 ---
2FK
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej W15
Włoch Andrzej
P.22
--- --- --- ---
(2FK) Język angielski L30
Kolasa Ewa
J.302
(2FK) Język angielski L30
Kolasa Ewa
J.302
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
2FK
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30
Wajnryb Dov
P.20
2FK
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30
Wajnryb Dov
P.20
--- ---
2FK
(2FK) Podstawy rachunkowości W30
Nakonieczny Joanna
P.15
2FK
(2FK) Podstawy rachunkowości W30
Nakonieczny Joanna
P.15
2FK-C1
(2FK) Podstawy rachunkowości C30
Nakonieczny Joanna
P.9
2FK-C1
(2FK) Podstawy rachunkowości C30
Nakonieczny Joanna
P.9
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
2FK
(2FK) Analiza matematyczna III W30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK
(2FK) Analiza matematyczna III W30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30
Włoch Andrzej
V.13
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30
Włoch Andrzej
V.13
2FK
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30
Wajnryb Dov
V.5
2FK
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30
Wajnryb Dov
V.5
2FK-C1
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30
Wajnryb Dov
P.15
2FK-C1
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30
Wajnryb Dov
P.15
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
2FK-C1
(2FK) Analiza matematyczna III C30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK-C1
(2FK) Analiza matematyczna III C30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30
Rzepka Beata
P.15
2FK
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30
Rzepka Beata
P.15
2FK-C1
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30
Wajnryb Dov
V.5
2FK-C1
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30
Wajnryb Dov
V.5
2FK
(2FK) Wychowanie fizyczne C30
Prokop Beata
2FK
(2FK) Wychowanie fizyczne C30
Prokop Beata
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- ---
2FK-C1
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15
Rzepka Beata
P.15
2FK-C1
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15
Rzepka Beata
P.15
--- --- --- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
2FK-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 ---
2FK
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej W15
Włoch Andrzej
P.22
--- ---
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30
Włoch Andrzej
V.13
(2FK) Informatyka - Systemy algebry komputerowej L30
Włoch Andrzej
V.13
(2FK) Język angielski L30
Kozik Agnieszka
J.003
(2FK) Język angielski L30
Kozik Agnieszka
J.003
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
2FK
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30
Wajnryb Dov
P.20
2FK
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb W30
Wajnryb Dov
P.20
--- ---
2FK
(2FK) Podstawy rachunkowości W30
Nakonieczny Joanna
P.15
2FK
(2FK) Podstawy rachunkowości W30
Nakonieczny Joanna
P.15
2FK-C1
(2FK) Podstawy rachunkowości C30
Nakonieczny Joanna
P.9
2FK-C1
(2FK) Podstawy rachunkowości C30
Nakonieczny Joanna
P.9
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
2FK
(2FK) Analiza matematyczna III W30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK
(2FK) Analiza matematyczna III W30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
--- ---
2FK
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30
Wajnryb Dov
V.5
2FK
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) W30
Wajnryb Dov
V.5
2FK-C1
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30
Wajnryb Dov
P.15
2FK-C1
(2FK) Topologia (przestrzeni euklidesowych) C30
Wajnryb Dov
P.15
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45
2FK-C1
(2FK) Analiza matematyczna III C30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK-C1
(2FK) Analiza matematyczna III C30
Chlebowicz Agnieszka
V.5
2FK
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30
Rzepka Beata
P.15
2FK
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa W30
Rzepka Beata
P.15
2FK-C1
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30
Wajnryb Dov
V.5
2FK-C1
(2FK) Algebra ogólna i teoria liczb C30
Wajnryb Dov
V.5
2FK
(2FK) Wychowanie fizyczne C30
Prokop Beata
2FK
(2FK) Wychowanie fizyczne C30
Prokop Beata
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- ---
2FK-C1
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15
Rzepka Beata
P.15
2FK-C1
(2FK) Wykład monograficzny I - Całka Riemanna-Stieltjesa C15
Rzepka Beata
P.15
--- --- --- --- -x- -x- 15:45-16:30
16:30-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-17:15
17:30-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FK-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30
3FK
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30
Chlebowicz Agnieszka
F.402
--- --- --- --- --- ---
3FK
(3FK) Statystyka W30
Startek Mariusz
V.5
3FK
(3FK) Statystyka W30
Startek Mariusz
V.5
7:45-8:30
8:45-9:30
3FK
(3FK) Metody numeryczne W15
Kutniv Myroslav
P.22
3FK
(3FK) Metody numeryczne W15
Kutniv Myroslav
P.22
--- ---
(3FK) Projekt dyplomowy C30
Lecko Millenia
P.9
(3FK) Projekt dyplomowy C30
Lecko Millenia
P.9
8:45-9:30
9:30-10:15
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK-C1
(3FK) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.22
3FK-C1
(3FK) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.22
--- ---
3FK-C1
(3FK) Statystyka C15
Startek Mariusz
V.5
3FK-C1
(3FK) Statystyka C15
Startek Mariusz
V.5
9:30-10:15
10:30-11:15 --- ---
3FK
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30
Dronka Janusz
F.402
3FK
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30
Dronka Janusz
F.402
--- ---
3FK-C1
(3FK) Repetytorium dyplomowe I C30
Wajnryb Dov
P.15
3FK-C1
(3FK) Repetytorium dyplomowe I C30
Wajnryb Dov
P.15
3FK
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30
Bednarz Paweł
V.5
3FK
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30
Bednarz Paweł
V.5
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
(3FK) Język angielski L60
Doroszkiewicz Małgorzata
J.305
(3FK) Język angielski L60
Doroszkiewicz Małgorzata
J.305
--- ---
(3FK) Język angielski L60
Doroszkiewicz Małgorzata
J.005
(3FK) Język angielski L60
Doroszkiewicz Małgorzata
J.005
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15
Bednarz Paweł
V.5
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15
Bednarz Paweł
V.5
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- ---
(3FK) Statystyka L15
Startek Mariusz
V.13
13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- ---
3FK-C1
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30
Pupka Krzysztof
V.5
3FK-C1
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30
Pupka Krzysztof
V.5
--- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
3FK-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30
3FK
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe W30
Chlebowicz Agnieszka
F.402
--- --- --- --- --- ---
3FK
(3FK) Statystyka W30
Startek Mariusz
V.5
3FK
(3FK) Statystyka W30
Startek Mariusz
V.5
7:45-8:30
8:45-9:30
3FK
(3FK) Metody numeryczne W15
Kutniv Myroslav
P.22
3FK
(3FK) Metody numeryczne W15
Kutniv Myroslav
P.22
--- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny III - Ciągowe i funkcyjne przestrzenie liniowe C15
Chlebowicz Agnieszka
F.402
3FK-C1
(3FK) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.22
3FK-C1
(3FK) Metody numeryczne C15
Kutniv Myroslav
P.22
--- --- --- ---
3FK-C1
(3FK) Statystyka C15
Startek Mariusz
V.5
3FK-C1
(3FK) Statystyka C15
Startek Mariusz
V.5
9:30-10:15
10:30-11:15 --- ---
3FK
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30
Dronka Janusz
F.402
3FK
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne W30
Dronka Janusz
F.402
--- ---
3FK-C1
(3FK) Repetytorium dyplomowe I C30
Wajnryb Dov
P.15
3FK-C1
(3FK) Repetytorium dyplomowe I C30
Wajnryb Dov
P.15
3FK
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30
Bednarz Paweł
V.5
3FK
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci W30
Bednarz Paweł
V.5
10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
(3FK) Język angielski L60
Rochecka Barbara
V.9
(3FK) Język angielski L60
Rochecka Barbara
V.9
--- ---
(3FK) Język angielski L60
Rochecka Barbara
J.004
(3FK) Język angielski L60
Rochecka Barbara
J.004
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15
Bednarz Paweł
V.5
3FK-C1
(3FK) Wykład monograficzny II - Wprowadzenie do teorii digrafów i sieci C15
Bednarz Paweł
V.5
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- ---
(3FK) Statystyka L15
Startek Mariusz
V.13
--- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- ---
3FK-C1
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30
Pupka Krzysztof
V.5
3FK-C1
(3FK) Moduł Wybierany 5.1 - Badania operacyjne C30
Pupka Krzysztof
V.5
--- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- ---
(3FK) Projekt dyplomowy C30
Witowicz Paweł
P.20
(3FK) Projekt dyplomowy C30
Witowicz Paweł
P.20
--- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
4FK-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- ---
4FK-C1
(4FK) Funkcje rzeczywiste I C45
Chlebowicz Agnieszka
P.9
4FK-C1
(4FK) Funkcje rzeczywiste I C45
Chlebowicz Agnieszka
P.9
--- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- ---
4FK-C1
(4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45
Banaś Józef
P.15
4FK-C1
(4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45
Banaś Józef
P.15
4FK-C1
(4FK) Topologia II C45
Dronka Janusz
F.402
4FK-C1
(4FK) Topologia II C45
Dronka Janusz
F.402
4FK
(4FK) Analiza zespolona W30
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
4FK
(4FK) Analiza zespolona W30
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
9:30-10:15
10:30-11:15
4FK
(4FK) Analiza funkcjonalna I W30
Olszowy Leszek
P.22
4FK
(4FK) Analiza funkcjonalna I W30
Olszowy Leszek
P.22
4FK-C1
(4FK) Analiza funkcjonalna I C45
Dudek Szymon
P.9
4FK-C1
(4FK) Analiza funkcjonalna I C45
Dudek Szymon
P.9
10:30-11:15
11:15-12:00
4FK-C1
(4FK) Analiza zespolona C45
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
4FK-C1
(4FK) Analiza zespolona C45
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
11:15-12:00
12:15-13:00
4FK
(4FK) Funkcje rzeczywiste I W30
Banaś Józef
P.22
4FK
(4FK) Funkcje rzeczywiste I W30
Banaś Józef
P.22
4FK
(4FK) Rachunek papierów wartościowych W30
Bród Dorota
V.5
4FK
(4FK) Rachunek papierów wartościowych W30
Bród Dorota
V.5
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
4FK
(4FK) Topologia II W30
Górnicki Jarosław
K.6
4FK
(4FK) Topologia II W30
Górnicki Jarosław
K.6
--- ---
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30
Michalski Adrian
V.13
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30
Michalski Adrian
V.13
--- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- ---
4FK
(4FK) Wychowanie fizyczne C15
Świątek Marzena
--- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
4FK-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- ---
4FK-C1
(4FK) Funkcje rzeczywiste I C45
Chlebowicz Agnieszka
P.9
4FK-C1
(4FK) Funkcje rzeczywiste I C45
Chlebowicz Agnieszka
P.9
--- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- ---
4FK-C1
(4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45
Banaś Józef
P.15
4FK-C1
(4FK) Matematyka wyższa po angielsku I C45
Banaś Józef
P.15
4FK-C1
(4FK) Topologia II C45
Dronka Janusz
F.402
4FK-C1
(4FK) Topologia II C45
Dronka Janusz
F.402
4FK
(4FK) Analiza zespolona W30
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
4FK
(4FK) Analiza zespolona W30
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
9:30-10:15
10:30-11:15
4FK
(4FK) Analiza funkcjonalna I W30
Olszowy Leszek
P.22
4FK
(4FK) Analiza funkcjonalna I W30
Olszowy Leszek
P.22
4FK-C1
(4FK) Analiza funkcjonalna I C45
Dudek Szymon
P.9
4FK-C1
(4FK) Analiza funkcjonalna I C45
Dudek Szymon
P.9
10:30-11:15
11:15-12:00
4FK-C1
(4FK) Analiza zespolona C45
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
4FK-C1
(4FK) Analiza zespolona C45
Trojnar-Spelina Lucyna
P.22
11:15-12:00
12:15-13:00
4FK
(4FK) Funkcje rzeczywiste I W30
Banaś Józef
P.22
4FK
(4FK) Funkcje rzeczywiste I W30
Banaś Józef
P.22
4FK
(4FK) Rachunek papierów wartościowych W30
Bród Dorota
V.5
4FK
(4FK) Rachunek papierów wartościowych W30
Bród Dorota
V.5
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30
Michalski Adrian
V.13
(4FK) Rachunek papierów wartościowych L30
Michalski Adrian
V.13
12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
4FK
(4FK) Topologia II W30
Górnicki Jarosław
K.6
4FK
(4FK) Topologia II W30
Górnicki Jarosław
K.6
--- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- ---
4FK
(4FK) Wychowanie fizyczne C15
Świątek Marzena
--- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
5FK-SEM1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- ---
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30
Bród Dorota
P.9
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30
Bród Dorota
P.9
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45
Rejwer-Kosińska Ewa
V.12
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45
Rejwer-Kosińska Ewa
V.12
--- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
5FK
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Równania różniczkowe W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Równania różniczkowe W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45
Bród Dorota
P.9
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45
Bród Dorota
P.9
--- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
5FK-C1
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30
Rybarska-Rusinek Liliana
P.9
5FK-C1
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30
Rybarska-Rusinek Liliana
P.9
5FK
(5FK) Geometria różniczkowa W30
Witowicz Paweł
V.5
5FK
(5FK) Geometria różniczkowa W30
Witowicz Paweł
V.5
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30
Rejwer-Kosińska Ewa
V.13
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30
Rejwer-Kosińska Ewa
V.13
5FK-C1
(5FK) Równania różniczkowe C45
Rybarska-Rusinek Liliana
V.13
5FK-C1
(5FK) Równania różniczkowe C45
Rybarska-Rusinek Liliana
V.13
10:30-11:15
11:15-12:00 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
5FK
(5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30
Stecko Justyna
P.9
5FK
(5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30
Stecko Justyna
P.9
--- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- ---
5FK-C1
(5FK) Geometria różniczkowa C45
Witowicz Paweł
V.5
5FK-C1
(5FK) Geometria różniczkowa C45
Witowicz Paweł
V.5
13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
(5FK) Seminarium magisterskie C45
Sroka Grzegorz
F.402
(5FK) Seminarium magisterskie C45
Sroka Grzegorz
F.402
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
5FK-SEM2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- ---
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30
Bród Dorota
P.9
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów W30
Bród Dorota
P.9
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45
Rejwer-Kosińska Ewa
V.12
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego C45
Rejwer-Kosińska Ewa
V.12
--- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30
5FK
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Równania różniczkowe W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
5FK
(5FK) Równania różniczkowe W30
Rybarska-Rusinek Liliana
V.5
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45
Bród Dorota
P.9
5FK-C1
(5FK) Zajęcia wybieralne II - Teoria grafów C45
Bród Dorota
P.9
--- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
5FK-C1
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30
Rybarska-Rusinek Liliana
P.9
5FK-C1
(5FK) Probabilistyczne aspekty matematyki finansowej i ubezpieczeniowej C30
Rybarska-Rusinek Liliana
P.9
5FK
(5FK) Geometria różniczkowa W30
Witowicz Paweł
V.5
5FK
(5FK) Geometria różniczkowa W30
Witowicz Paweł
V.5
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30
Rejwer-Kosińska Ewa
V.13
5FK
(5FK) Zajęcia wybieralne I - przetwarzanie danych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego W30
Rejwer-Kosińska Ewa
V.13
5FK-C1
(5FK) Równania różniczkowe C45
Rybarska-Rusinek Liliana
V.13
5FK-C1
(5FK) Równania różniczkowe C45
Rybarska-Rusinek Liliana
V.13
10:30-11:15
11:15-12:00 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
5FK
(5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30
Stecko Justyna
P.9
5FK
(5FK) Zajęcia humanistyczne I - Etyczne i psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi W30
Stecko Justyna
P.9
(5FK) Seminarium magisterskie C45
Zając Tomasz
P.20
(5FK) Seminarium magisterskie C45
Zając Tomasz
P.20
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- ---
5FK-C1
(5FK) Geometria różniczkowa C45
Witowicz Paweł
V.5
5FK-C1
(5FK) Geometria różniczkowa C45
Witowicz Paweł
V.5
13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-19:00
19:15-20:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:15-20:00
20:00-20:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EM-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- ---
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
--- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1EM-C1
(1EM) Matematyka I C30
Michalski Adrian
F.402
1EM-C1
(1EM) Matematyka I C30
Michalski Adrian
F.402
--- --- --- --- ---
(1EM) Matematyka I L15
Michalski Adrian
V.12
--- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EM-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- ---
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
--- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15
1EM-C1
(1EM) Matematyka I C30
Michalski Adrian
F.402
1EM-C1
(1EM) Matematyka I C30
Michalski Adrian
F.402
--- --- --- ---
(1EM) Matematyka I L15
Michalski Adrian
V.12
--- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EM-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- ---
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
1EM
(1EM) Matematyka I W45
Szynal-Liana Anetta
--- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
1EM-C2
(1EM) Matematyka I C30
Bednarz Paweł
A.113
1EM-C2
(1EM) Matematyka I C30
Bednarz Paweł
A.113
--- --- --- --- ---
(1EM) Matematyka I L15
Bednarz Paweł
V.12
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EE-C1 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15
1EE
(1EE) Matematyka 1 W45
Szynal-Liana Anetta
1EE
(1EE) Matematyka 1 W45
Szynal-Liana Anetta
--- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
1EE-C1
(1EE) Matematyka 1 C30
Szynal-Liana Anetta
1EE-C1
(1EE) Matematyka 1 C30
Szynal-Liana Anetta
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EE-C2 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30
1EE-C2
(1EE) Matematyka 1 C30
Szynal-Liana Anetta
1EE-C2
(1EE) Matematyka 1 C30
Szynal-Liana Anetta
--- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15
1EE
(1EE) Matematyka 1 W45
Szynal-Liana Anetta
1EE
(1EE) Matematyka 1 W45
Szynal-Liana Anetta
--- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EA-C1 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1EA
(1EA) Analiza matematyczna i algebra W30
Dudek Szymon
1EA
(1EA) Analiza matematyczna i algebra W30
Dudek Szymon
--- ---
1EA-C1
(1EA) Analiza matematyczna i algebra C30
Dudek Szymon
1EA-C1
(1EA) Analiza matematyczna i algebra C30
Dudek Szymon
--- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EA-C2 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EA-C2
(1EA) Analiza matematyczna i algebra C30
Dudek Szymon
1EA-C2
(1EA) Analiza matematyczna i algebra C30
Dudek Szymon
--- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- ---
1EA
(1EA) Analiza matematyczna i algebra W30
Dudek Szymon
1EA
(1EA) Analiza matematyczna i algebra W30
Dudek Szymon
--- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EF-C1 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
--- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- ---
1EF-C1
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Walczyk Mariola
1EF-C1
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Walczyk Mariola
--- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- ---
1EF-C1
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Walczyk Mariola
--- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EF-C2 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
--- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- ---
1EF-C2
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Zając Tomasz
1EF-C2
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Zając Tomasz
--- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EF-C3 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- ---
1EF-C3
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Zając Tomasz
1EF-C3
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Zając Tomasz
--- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EF-C4 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- ---
1EF-C4
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Walczyk Mariola
1EF-C4
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Walczyk Mariola
--- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
--- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1EF-C5 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- ---
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
1EF
(1EF) Analiza matematyczna i algebra W30
Zając Tomasz
--- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- ---
1EF-C5
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Wędrychowicz Stanisław
1EF-C5
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
1EF-C5
(1EF) Analiza matematyczna i algebra C45
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1ET-C1 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00
1ET-C1
(1ET) Matematyka 1 C30
Wędrychowicz Stanisław
1ET-C1
(1ET) Matematyka 1 C30
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- ---
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1ET-C2 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- ---
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- ---
1ET-C2
(1ET) Matematyka 1 C30
Wędrychowicz Stanisław
1ET-C2
(1ET) Matematyka 1 C30
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top

Politechnika Rzeszowska
1ET-C3 Automatic Subgroup
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
7:00-7:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:00-7:45
7:45-8:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 7:45-8:30
8:45-9:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 8:45-9:30
9:30-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 9:30-10:15
10:30-11:15 --- --- --- ---
1ET-C3
(1ET) Matematyka 1 C30
Walczyk Mariola
1ET-C3
(1ET) Matematyka 1 C30
Walczyk Mariola
--- --- --- --- 10:30-11:15
11:15-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-12:00
12:15-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:15-13:00
13:00-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:45
14:00-14:45 --- --- --- ---
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
1ET
(1ET) Matematyka 1 W45
Wędrychowicz Stanisław
--- --- --- --- 14:00-14:45
14:45-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:30
15:45-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:45-16:30
16:30-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-17:15
17:30-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:30-18:15
18:15-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-19:00
19:15-20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:15-20:00
20:00-20:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 20:00-20:45
Timetable generated with FET 6.1.8 on 25/10/2021 18:42

back to the top