Nazwa instytucji: | Politechnika Rzeszowska |
---|
Komentarze: | 1FS-DI Wykład: Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków będzie co tydzień przez pierwsze 8 tygodni. - Dotyczy L1, L6, Wprowadzenie do programowania w języku Python, projekty w sali <do ustalenia> - Dotyczy, L7, Wprowadzenie do programowania w języku Python, projekty w sali F.301 2FS-DI Wykłady: - Optymalizacja dyskretna - Szeregi czasowe - Programowanie liniowe będą co tydzień przez pierwsze 8 tygodni - Administracja systemów bazodanowych, projekty w sali F.304 - Administracja systemów rozproszonych, projekty rozpoczynają się od drugiego tygodnia semestru Wychowanie fizyczne do wyboru jedna z grup (zapisy na hali): - hala (poniedziałek 10.30) - fitness (poniedziałek 10.30) - pływalnia (poniedziałek 19.30) 3FS-DI - Usługi sieciowe w biznesie, projekty w sali F.501 - Wielowymiarowa analiza danych, projekty w sali F.304 1FS-DU - Przedmiot wybieralny I, projekty w sali F.304 - Polityka cyberbezpieczeństwa danych, projekty w sali F.304 1FK/E-DU - Laboratoria z przedmiotu „Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych” rozpoczynają się w 19 kwietnia i odbywać się będą w ciągu ostatnich 8 tygodni semestru. - Wykłady z ostatnich trzech piątków B, z przedmiotów: „Ocena efektywności inwestycji” oraz „Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych” odbędą się w 6 pierwszych śród semestru w godz. 8:45-10:15 w sali P-22 (wykład z OEI w środy A, natomiast wykład z WZBR w środy B). |
---|
Table of contents
1FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKL-W1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.13 |
1FKL-W1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.13 |
--- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 1FKL-W1 Wstęp do informatyki (FKL2) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
--- | 1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.20 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.20 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 1FKL-C1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.13 |
1FKL-C1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.13 |
9:30-10:15 | |||||
10:30-11:15 | 1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.100A |
Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.100A |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.13 |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FKL-C1 Matematyka dyskretna (FKL2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
--- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) F.402 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) F.402 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKL-W1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.13 |
1FKL-W1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.13 |
--- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.100A |
Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.100A |
1FKL-W1 Wstęp do informatyki (FKL2) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
--- | 1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.20 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.20 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | 1FKL-C1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.13 |
1FKL-C1 Wstęp do matematyki finansowej (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.13 |
9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | 1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) F.402 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | --- | --- | 1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.13 |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FKL-C1 Matematyka dyskretna (FKL2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
--- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) F.402 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) F.402 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Górnicki Jarosław (FA) P.9 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Górnicki Jarosław (FA) P.9 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 2FKL-W1 Ochrona własności intelektualnej (FKL4) - W15 Kosior Elżbieta (ZP) P.22 |
2FKL-W1 Technologia informacyjna (FKL4) - W15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
--- | --- | 2FKL-C1 Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.002 |
2FKL-C1 Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.002 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | Technologia informacyjna (FKL4) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
--- | 2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.20 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.20 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Gardzińska Adrianna (DL) Ł.31_32_33 |
2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Gardzińska Adrianna (DL) Ł.31_32_33 |
--- | --- | --- | --- | 2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Kreowanie wizerunku personalnego (FKL4) - C30 Wojciechowska Iwona (ZM) P.22 |
2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Kreowanie wizerunku personalnego (FKL4) - C30 Wojciechowska Iwona (ZM) P.22 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Górnicki Jarosław (FA) P.9 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Górnicki Jarosław (FA) P.9 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 2FKL-W1 Ochrona własności intelektualnej (FKL4) - W15 Kosior Elżbieta (ZP) P.22 |
2FKL-W1 Technologia informacyjna (FKL4) - W15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
--- | --- | 2FKL-C1 Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.002 |
2FKL-C1 Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.002 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C30 Piejko Krzysztof (FB) F.402 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | --- | Technologia informacyjna (FKL4) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.20 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.20 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Gardzińska Adrianna (DL) Ł.31_32_33 |
2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Gardzińska Adrianna (DL) Ł.31_32_33 |
--- | --- | --- | --- | 2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Kreowanie wizerunku personalnego (FKL4) - C30 Wojciechowska Iwona (ZM) P.22 |
2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Kreowanie wizerunku personalnego (FKL4) - C30 Wojciechowska Iwona (ZM) P.22 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | 3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
-x- | -x- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
-x- | -x- | --- | --- | 3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | 3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Fizyka - OZE - przyszłość energetyczna (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) S.2 |
3FKL-W1 Fizyka - OZE - przyszłość energetyczna (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) S.2 |
-x- | -x- | --- | --- | 3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
-x- | -x- | 3FKL-W1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-W1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-C1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - C15 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | -x- | -x- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | 3FKL-C1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-C1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) V.5 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | 3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Lecko Millenia (FM) P.9 |
-x- | -x- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | 3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
-x- | -x- | --- | --- | 3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.5 |
9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | 3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Fizyka - OZE - przyszłość energetyczna (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) S.2 |
3FKL-W1 Fizyka - OZE - przyszłość energetyczna (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) S.2 |
-x- | -x- | Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Witowicz Paweł (FA) P.20 |
Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Witowicz Paweł (FA) P.20 |
3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | -x- | -x- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | --- | --- | 3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
-x- | -x- | 3FKL-W1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-W1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-C1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - C15 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | 13:00-13:45 | |||||
14:00-14:45 | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | 3FKL-C1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-C1 Zajęcia wybieralne 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) V.5 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FKU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Rzepka Beata (FM) P.15 |
1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Rzepka Beata (FM) P.15 |
7:00-7:45 |
7:45-8:30 | 1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) V.13 |
1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) V.13 |
--- | --- | --- | --- | 1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste (FKU2) - C45 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste (FKU2) - C45 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | 1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.22 |
1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.22 |
Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych (FKU2) - L15 Olszowy Leszek (FM) L.110 |
Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych (FKU2) - L15 Olszowy Leszek (FM) L.110 |
1FKU-W1 Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
1FKU-W1 Wybrane zagadnienia badań reprezentacyjnych (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
8:45-9:30 | ||||
9:30-10:15 | Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - L15 Datsko Bohdan (FB) V.13 |
Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - L15 Datsko Bohdan (FB) V.13 |
9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 1FKU-W1 Matematyczne podstawy kryptografii (FKU2) - W15 Wołowiec-Musiał Małgorzata (FD) V.5 |
1FKU-C1 Matematyczne podstawy kryptografii (FKU2) - C15 Wołowiec-Musiał Małgorzata (FD) V.5 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Ochab Justyna (FM) V.13 |
Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Ochab Justyna (FM) V.13 |
--- | --- | 1FKU-C1 Wstęp do teorii gier (FKU2) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
1FKU-W1 Analiza rynków kapitałowych (FKU2) - W30 Dudek Szymon (FM) V.18 |
1FKU-W1 Analiza rynków kapitałowych (FKU2) - W30 Dudek Szymon (FM) V.18 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste (FKU2) - W45 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste (FKU2) - W45 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKU-W1 Wstęp do teorii gier (FKU2) - W15 Dronka Janusz (FA) F.402 |
1FKU-C1 Analiza rynków kapitałowych (FKU2) - C15 Dudek Szymon (FM) P.9 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:00-14:45 | ||
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FKU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
--- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - W30 Sołtys Andrzej (ZH) P.22 |
2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - W30 Sołtys Andrzej (ZH) P.22 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||
12:15-13:00 | 2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - C15 Sołtys Andrzej (ZH) H.23 |
2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - C15 Sołtys Andrzej (ZH) H.23 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||
14:00-14:45 | 2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - W30 Zając Tomasz (FM) P.9 |
2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - W30 Zając Tomasz (FM) P.9 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - C15 Zając Tomasz (FM) P.9 |
2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - C15 Zając Tomasz (FM) P.9 |
-x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FKU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - W30 Sołtys Andrzej (ZH) P.22 |
2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - W30 Sołtys Andrzej (ZH) P.22 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||
12:15-13:00 | 2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - C15 Sołtys Andrzej (ZH) H.23 |
2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Szkoły etyczne i ich aplikacja w analizie i ocenie działań moralnych człowieka (FKU4) - C15 Sołtys Andrzej (ZH) H.23 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||
14:00-14:45 | 2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - W30 Zając Tomasz (FM) P.9 |
2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - W30 Zając Tomasz (FM) P.9 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Datsko Bohdan (FB) P.22 |
Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Datsko Bohdan (FB) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - C15 Zając Tomasz (FM) P.9 |
2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Funkcje bezwzględnie ciągłe, funkcje regulowane i miary niezwartości (FKU4) - C15 Zając Tomasz (FM) P.9 |
-x- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:30-18:15 | ||
18:15-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.109 |
--- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) L.109 |
--- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
--- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Nieznany Prowadzacy (ES) |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Smalara Krzysztof (ES) F.402 |
1FSI-C1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) V.5 |
--- | --- | --- | 1FSI-C1 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Kosiorowska Anna (FD) V.13 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski (FSI2) - K30 Jagusztyn Iwona (DJ) J.302 |
Język angielski (FSI2) - K30 Jagusztyn Iwona (DJ) J.302 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.109 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Kulig Magdalena (FC) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Kulig Magdalena (FC) K.3(7) |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | --- | --- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) P.22 |
--- | --- | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.12 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Smalara Krzysztof (ES) F.402 |
1FSI-C1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) V.5 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
--- | 1FSI-C1 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Kosiorowska Anna (FD) V.13 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | 13:00-13:45 | |||||||||
14:00-14:45 | Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski (FSI2) - K30 Kania Katarzyna (DJ) J.003 |
Język angielski (FSI2) - K30 Kania Katarzyna (DJ) J.003 |
--- | --- | --- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) L.110 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||||
15:45-16:30 | --- | Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.109 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |
17:30-18:15 | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.502 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | |||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 | |
8:45-9:30 | Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
--- | --- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.110 |
1FSI-C2 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Michalski Adrian (FD) V.6 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.110 |
1FSI-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Smalara Krzysztof (ES) F.402 |
1FSI-C2 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) P.9 |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) L.109 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski (FSI2) - K30 Kolasa Ewa (DJ) J.002 |
Język angielski (FSI2) - K30 Kolasa Ewa (DJ) J.002 |
--- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Pirga Mateusz (FD) L.110 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Pirga Mateusz (FD) V.5 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Pirga Mateusz (FD) V.5 |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | --- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
--- | --- | --- | 1FSI-C2 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Michalski Adrian (FD) V.6 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
1FSI-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Smalara Krzysztof (ES) F.402 |
1FSI-C2 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) P.9 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.12 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.12 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | 13:00-13:45 | |||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski (FSI2) - K30 Młodochowska Katarzyna (DJ) J.004 |
Język angielski (FSI2) - K30 Młodochowska Katarzyna (DJ) J.004 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) L.110 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.109 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.502 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Pirga Mateusz (FD) L.110 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Pirga Mateusz (FD) V.5 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Pirga Mateusz (FD) V.5 |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | 11:15-12:00 | |||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-C3 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) V.5 |
--- | Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
1FSI-C3 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski (FSI2) - K30 Paluch Magdalena (DJ) J.005 |
Język angielski (FSI2) - K30 Paluch Magdalena (DJ) J.005 |
--- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) V.12 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
--- | --- | 1FSI-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Kowal Bartosz (ES) F.402 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.110 |
--- | 1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-C3 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Włoch Iwona (FD) V.5 |
Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Nieznany Prowadzacy (ES) |
--- | 1FSI-C3 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
--- | Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski |
Język angielski |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
1FSI-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Kowal Bartosz (ES) F.402 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Kulig Magdalena (FC) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Kulig Magdalena (FC) K.3(7) |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||||
17:30-18:15 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSI-L7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 1FSI-W1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - W15 Nieznany Prowadzacy (ES) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.2 |
1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.2 |
--- | Wprowadzenie do programowania w języku Python (FSI2) - P15 Paszkiewicz Andrzej (ES) |
1FSI-C4 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Rubajczyk Mariola (FD) V.6 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) L.110 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.18 |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Rubajczyk Mariola (FD) V.12 |
1FSI-C4 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Kosiorowska Anna (FD) V.5 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | 11:15-12:00 | |||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W20 Strzałka Dominik (ES) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) S.2 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
--- | --- | 1FSI-C4 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Rubajczyk Mariola (FD) P.9 |
1FSI-C4 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Rubajczyk Mariola (FD) P.9 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) L.100A |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) L.100A |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Język angielski |
Język angielski |
--- | --- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.100A |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | 1FSI-C4 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Kowal Bartosz (ES) F.402 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | -x- | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
--- | -x- | --- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | -x- | --- | -x- | --- | -x- | --- | 7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
--- | --- | Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.604 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.604 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 2FSI-C1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Polak Ewa (DL) Ł.31_32_33_1 |
2FSI-C1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Polak Ewa (DL) Ł.31_32_33_1 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.100A |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.100A |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) V.13 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | --- | Język angielski (FSI4) - K30 Wyrostek Anna (DJ) J.302 |
Język angielski (FSI4) - K30 Wyrostek Anna (DJ) J.302 |
2FSI-C1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-C1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | 2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) L.110 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
--- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 | |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | --- | 7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) L.109 |
--- | 2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
--- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | 2FSI-C1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Polak Ewa (DL) Ł.31_32_33_1 |
2FSI-C1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Polak Ewa (DL) Ł.31_32_33_1 |
--- | --- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | Język angielski (FSI4) - K30 Ochab Barbara (DJ) J.301 |
Język angielski (FSI4) - K30 Ochab Barbara (DJ) J.301 |
2FSI-C1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-C1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | 13:00-13:45 | |||||||||
14:00-14:45 | --- | 2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.110 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.110 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.100A |
--- | 2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
--- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
--- | -x- | 15:45-16:30 | |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
--- | --- | 2FSI-C2 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) L.109 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.109 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) L.109 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 2FSI-C2 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Sypek-Kleiba Magdalena (DL) Ł.31_32_33 |
2FSI-C2 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Sypek-Kleiba Magdalena (DL) Ł.31_32_33 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | 11:15-12:00 | |||||||||
12:15-13:00 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ) J.006 |
Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ) J.006 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
--- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | 2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
14:45-15:30 | |||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.109 |
--- | 2FSI-C2 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.15 |
--- | --- | -x- | 15:45-16:30 | |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
2FSI-C2 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.502 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
--- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | 9:30-10:15 | |||||||||
10:30-11:15 | 2FSI-C2 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Sypek-Kleiba Magdalena (DL) Ł.31_32_33 |
2FSI-C2 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Sypek-Kleiba Magdalena (DL) Ł.31_32_33 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) V.13 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | --- | Język angielski (FSI4) - K30 Rochecka Barbara (DJ) V.9 |
Język angielski (FSI4) - K30 Rochecka Barbara (DJ) V.9 |
--- | --- | Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | --- | 2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
14:45-15:30 | |||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 2FSI-C2 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | -x- | 15:45-16:30 | |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
2FSI-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) S.2 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
--- | --- | 2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
2FSI-W1 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.15 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.100A |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | -x- | -x- | 2FSI-C3 Przedmiot wybieralny II - Matematyki wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) K.6 |
--- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.110 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | -x- | -x- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Język angielski (FSI4) - K30 Wawrzkiewicz Justyna (DJ) J.306 |
Język angielski (FSI4) - K30 Wawrzkiewicz Justyna (DJ) J.306 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 Salach Mateusz (ES) F.602 |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Michalski Adrian (FD) V.13 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | 13:00-13:45 | ||||||||||
14:00-14:45 | --- | 2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
--- | Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | 2FSI-C3 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) V.13 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.6 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
--- | --- | 14:45-15:30 | |||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
--- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 | |
16:30-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | 2FSI-C3 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Kusiak Maciej (DL) Basen |
2FSI-C3 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Kusiak Maciej (DL) Basen |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 | ||
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
--- | Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Strzałka Dominik (ES) F.604 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Strzałka Dominik (ES) F.604 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | 3FSI-C1 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
3FSI-C1 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-C1 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | 3FSI-C1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.110 |
3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.13 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | 13:00-13:45 | |||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
--- | --- | 3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FSI-C1 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | -x- | -x- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
--- | -x- | -x- | 7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | --- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
--- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | --- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.110 |
Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
3FSI-C1 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
3FSI-C1 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-C1 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | --- | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
3FSI-C1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | 3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.13 |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
--- | --- | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
--- | --- | --- | 3FSI-C1 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
-x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
--- | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Mazurek Mirosław (ES) F.505 |
--- | 3FSI-C2 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-C2 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
8:45-9:30 | |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | 3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
--- | Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | 3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
--- | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.110 |
--- | --- | 3FSI-C2 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
3FSI-C2 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) F.402 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Dymora Paweł (ES) F.502 |
--- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
--- | --- | --- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | 3FSI-C2 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
--- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Nycz Mariusz (ES) F.505 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 | |
8:45-9:30 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Piętal Michał (ES) F.505 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
--- | --- | --- | 3FSI-C2 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
3FSI-C2 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.9 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.109 |
Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.9 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
--- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | 11:15-12:00 | |||||||||
12:15-13:00 | --- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | --- | --- | 3FSI-C2 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
--- | 3FSI-C2 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) F.402 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
--- | --- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 3FSI-C2 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
--- | --- | --- | Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
3FSI-C3 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-C3 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | --- | --- | --- | --- | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) V.13 |
3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||
12:15-13:00 | 3FSI-C3 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) F.402 |
3FSI-C3 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) F.402 |
3FSI-C3 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
3FSI-C3 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
--- | --- | 3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Kowalik Marcin (FF) P.20 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Kowalik Marcin (FF) P.20 |
13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
--- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
--- | 3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Michalski Adrian (FD) L.109 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.109 |
--- | --- | 3FSI-C3 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
--- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
3FSI-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) S.2 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) S.2 |
--- | --- | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Jaworski Dawid (FB), Włoch Andrzej (FB) L.100A |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB), Startek Mariusz (FB) |
3FSI-C3 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-C3 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) |
--- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kowalik Marcin (FF) L.109 |
3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-W1 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 3FSI-C3 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) F.402 |
3FSI-C3 Zajęcia wybieralne V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) F.402 |
3FSI-C3 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) P.9 |
3FSI-C3 Zajęcia wybieralne VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) B.305 |
--- | --- | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.110 |
Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.110 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kowalik Marcin (FF) P.15 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
--- | --- | --- | 3FSI-C3 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (FD) P.22 |
--- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | -x- | --- | --- | 1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
--- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSU-W1 Aspekty społeczne gromadzenia i analizy danych (FSU1) - W15 Moczuk Eugeniusz (ZH) P.15 |
Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - L15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
1FSU-W1 Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | -x- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | -x- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - P15 Piętal Michał (ES) F.604 |
Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.109 |
1FSU-W1 Informatyka kwantowa (FSU1) - W15 Stagraczyński Ryszard (FF) V.18 |
1FSU-C1 Informatyka kwantowa (FSU1) - C15 Stagraczyński Ryszard (FF) K.6 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
--- | --- | -x- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | -x- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - W15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - C15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
--- | --- | --- | -x- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | -x- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | Pracownia problemowa I (FSU1) - P15 Datsko Bohdan (FB) L.109 |
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
1FSU-C1 Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - C15 Michalski Adrian (FD) V.5 |
Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - P15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
--- | --- | -x- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | -x- | --- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - P15 Michalski Adrian (FD) L.110 |
--- | Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | -x- | --- | --- | 1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
--- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSU-W1 Aspekty społeczne gromadzenia i analizy danych (FSU1) - W15 Moczuk Eugeniusz (ZH) P.15 |
Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.109 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
1FSU-W1 Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | -x- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | -x- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - L15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - P15 Piętal Michał (ES) F.604 |
1FSU-W1 Informatyka kwantowa (FSU1) - W15 Stagraczyński Ryszard (FF) V.18 |
1FSU-C1 Informatyka kwantowa (FSU1) - C15 Stagraczyński Ryszard (FF) K.6 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
--- | Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
--- | -x- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | -x- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - W15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - C15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
--- | --- | --- | -x- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | -x- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | --- | Pracownia problemowa I (FSU1) - P15 Datsko Bohdan (FB) L.109 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - P15 Michalski Adrian (FD) L.110 |
1FSU-C1 Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - C15 Michalski Adrian (FD) V.5 |
--- | Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - P15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
--- | -x- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | -x- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |
1FSU-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | -x- | -x- | --- | --- | 1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
1FSU-C1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - C45 Górnicki Jarosław (FA) V.5 |
--- | --- | -x- | -x- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSU-W1 Aspekty społeczne gromadzenia i analizy danych (FSU1) - W15 Moczuk Eugeniusz (ZH) P.15 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - P15 Piętal Michał (ES) F.505 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Matematyka zaawansowana (FSU1) - W30 Górnicki Jarosław (FA) K.6 |
1FSU-W1 Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
1FSU-W1 Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - W15 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
--- | -x- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | -x- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | Pracownia problemowa I (FSU1) - P15 Datsko Bohdan (FB) L.110 |
Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - L15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
1FSU-W1 Informatyka kwantowa (FSU1) - W15 Stagraczyński Ryszard (FF) V.18 |
1FSU-C1 Informatyka kwantowa (FSU1) - C15 Stagraczyński Ryszard (FF) K.6 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-W1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - W30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
--- | --- | --- | -x- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | -x- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - W20 Piętal Michał (ES) B.303 |
1FSU-W1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - W15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - C15 Włoch Iwona (FD) K.6 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
1FSU-C1 Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - C30 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) P.22 |
Metody matematyki dyskretnej w analizie danych (FSU1) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.109 |
--- | --- | -x- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | -x- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FSU1) - P15 Salach Mateusz (ES) A.59 |
Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FSU1) - P30 Nycz Mariusz (ES) |
--- | 1FSU-C1 Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - C15 Michalski Adrian (FD) V.5 |
--- | --- | --- | -x- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | -x- | --- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | Zaawansowane metody eksploracji danych (FSU1) - L25 Kuraś Paweł (ES) F.502 |
--- | Metody probablistyczne w analizie ryzyka (FSU1) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.110 |
Wybrane zagadnienia matematyki wyższej po angielsku (FSU1) - P15 Michalski Adrian (FD) L.110 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 20:00-20:45 |
Plan zajęć wygenerowany przez FET 6.8.4 w 6.03.2023 17:15 |