Institution name: | Politechnika Rzeszowska |
---|
Comments: | Uwagi: 1FS Wykład: Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków będzie co tydzień przez pierwsze 8 tygodni. 2FS Wykłady: - Optymalizacja dyskretna - Szeregi czasowe - Programowanie liniowe będą co tydzień przez pierwsze 8 tygodni Wychowanie fizyczne do wyboru jedna z grup (zapisy na hali): - hala (poniedziałek 15.45) - fitness (poniedziałek 15.45) - pływalnia (wtorek 19.30) |
---|
Table of contents
1FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKL-W1 Matematyka finansowa (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.6 |
1FKL-W1 Matematyka finansowa (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.6 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.113 |
Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) L.113 |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 1FKL-C1 Matematyka finansowa (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.6 |
1FKL-C1 Matematyka finansowa (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.6 |
9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) P.15 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) P.15 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) V.5 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) V.5 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.9 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.9 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FKL-W1 Wstęp do informatyki (FKL2) - W15 Włoch Andrzej (FB) P.15 |
1FKL-C1 Matematyka dyskretna (FKL2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
--- | --- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.9 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.22 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKL-W1 Matematyka finansowa (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.6 |
1FKL-W1 Matematyka finansowa (FKL2) - W30 Rzepka Beata (FM) V.6 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
Wstęp do informatyki (FKL2) - L30 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
--- | --- | --- | --- | 1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
1FKL-W1 Algebra liniowa (FKL2) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 1FKL-C1 Matematyka finansowa (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.6 |
1FKL-C1 Matematyka finansowa (FKL2) - C15 Rzepka Beata (FM) V.6 |
9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) P.15 |
1FKL-C1 Metody rozwiązywania problemów matematycznych (FKL2) - C30 Dronka Janusz (FA) P.15 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
1FKL-W1 Matematyka dyskretna (FKL2) - W30 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-W1 Ekonomia II (FKL2) - W30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) V.5 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) V.5 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-W1 Analiza matematyczna II (FKL2) - W60 Banaś Józef (FM) P.15 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-C1 Ekonomia II (FKL2) - C30 Misiak Tomasz (ZE) P.22 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.9 |
1FKL-C1 Algebra liniowa (FKL2) - C30 Ochab Justyna (FM) P.9 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 1FKL-W1 Wstęp do informatyki (FKL2) - W15 Włoch Andrzej (FB) P.15 |
1FKL-C1 Matematyka dyskretna (FKL2) - C15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
--- | --- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.9 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.9 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | 1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.22 |
1FKL-C1 Analiza matematyczna II (FKL2) - C60 Zając Tomasz (FM) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
--- | --- | Język angielski (FKL4) - K30 Kolasa Ewa (DJ) J.302 |
Język angielski (FKL4) - K30 Kolasa Ewa (DJ) J.302 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bród Dorota (FD), Bednarz Urszula (FD) P.22 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bród Dorota (FD), Bednarz Urszula (FD) P.22 |
--- | --- | 2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C15 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C15 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
--- | Technologia informacyjna (FKL4) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
--- | --- | 2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||
14:00-14:45 | 2FKL-W1 Technologia informacyjna (FKL4) - W15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) P.22 |
2FKL-W1 Ochrona własności intelektualnej (FKL4) - W15 Kosior Elżbieta (ZP) P.22 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Sroka Grzegorz (FA) P.20 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Sroka Grzegorz (FA) P.20 |
--- | --- | 2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Wizerunek własny w relacjach społecznych (FKL4) - C30 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) V.5 |
2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Wizerunek własny w relacjach społecznych (FKL4) - C30 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) V.5 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | 2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Konieczny Ryszard (DL) |
2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Konieczny Ryszard (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
2FKL-W1 Równania różniczkowe (FKL4) - W30 Bednarz Urszula (FD) V.5 |
--- | --- | Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.003 |
Język angielski (FKL4) - K30 Kozik Agnieszka (DJ) J.003 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
2FKL-C1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-W1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - W30 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bród Dorota (FD), Bednarz Urszula (FD) P.22 |
2FKL-C1 Równania różniczkowe (FKL4) - C30 Bród Dorota (FD), Bednarz Urszula (FD) P.22 |
--- | --- | 2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FKL-W1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
2FKL-C1 Rachunek prawdopodobieństwa (FKL4) - C30 Startek Mariusz (FB) P.9 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C15 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
2FKL-C1 Wstęp do teorii funkcji zespolonych (FKL4) - C15 Piejko Krzysztof (FB) P.9 |
Technologia informacyjna (FKL4) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) V.13 |
--- | --- | --- | 2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
2FKL-W1 Analiza matematyczna IV (FKL4) - W30 Chlebowicz Agnieszka (FM) V.5 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||
14:00-14:45 | 2FKL-W1 Technologia informacyjna (FKL4) - W15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) P.22 |
2FKL-W1 Ochrona własności intelektualnej (FKL4) - W15 Kosior Elżbieta (ZP) P.22 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Sroka Grzegorz (FA) P.20 |
2FKL-C1 Proseminarium (FKL4) - C30 Sroka Grzegorz (FA) P.20 |
--- | --- | 2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Wizerunek własny w relacjach społecznych (FKL4) - C30 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) V.5 |
2FKL-C1 Humanistyczne zajęcia wybieralne 4.1 - Wizerunek własny w relacjach społecznych (FKL4) - C30 Zatwarnicka-Madura Beata (ZM) V.5 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | 2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Konieczny Ryszard (DL) |
2FKL-C1 Wychowanie fizyczne (FKL4) - C30 Konieczny Ryszard (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FKL-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 3FKL-C1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | 3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 3FKL-C1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - C15 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | --- | --- | 3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
10:30-11:15 | ||
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
11:15-12:00 | |||||
12:15-13:00 | --- | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.20 |
--- | --- | Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Lecko Millenia (FM) V.14 |
Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Lecko Millenia (FM) V.14 |
3FKL-W1 Fizyka - Racjonalne wykorzystanie energii (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) V.19 |
3FKL-W1 Fizyka - Racjonalne wykorzystanie energii (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) V.19 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||
14:00-14:45 | 3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | 3FKL-W1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-W1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
--- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FKL-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-W1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - W30 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
3FKL-W1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - W30 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | --- | --- | --- | 3FKL-C1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | 3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-W1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - W30 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
3FKL-C1 Matematyka ubezpieczeniowa (FKL6) - C15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 3FKL-C1 Wykład monograficzny IV - Teoria Galois (FKL6) - C15 Wajnryb Dov (FA) P.22 |
--- | --- | --- | 3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Elementy matematyki wyższej po angielsku (FKL6) - C30 Bród Dorota (FD) P.22 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
3FKL-C1 Repetytorium dyplomowe II (FKL6) - C30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
10:30-11:15 | ||
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
3FKL-C1 Ekonomia matematyczna (FKL6) - C15 Wilczek Katarzyna (FB) V.14 |
11:15-12:00 | |||||
12:15-13:00 | --- | 3FKL-C1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - C15 Kutniv Myroslav (FB) P.20 |
--- | --- | Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Witowicz Paweł (FA) L.317 |
Projekt dyplomowy (FKL6) - P30 Witowicz Paweł (FA) L.317 |
3FKL-W1 Fizyka - Racjonalne wykorzystanie energii (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) V.19 |
3FKL-W1 Fizyka - Racjonalne wykorzystanie energii (FKL6) - W30 Więcek Tomasz (FC) V.19 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||
14:00-14:45 | 3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
3FKL-W1 Problemy współczesnej matematyki (FKL6) - W30 Kutniv Myroslav (FB) P.9 |
--- | --- | 3FKL-W1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
3FKL-W1 Moduł wybieralny 6.1 - Ekonometria (FKL6) - W30 Bród Dorota (FD) V.5 |
--- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FKU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C45 Michalski Adrian (FD) P.15 |
1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C45 Michalski Adrian (FD) P.15 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 1FKU-W1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
1FKU-W1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
--- | --- | 1FKU-W1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKU-W1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 1FKU-C1 Proseminarium (FKU2) - C30 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
1FKU-C1 Proseminarium (FKU2) - C30 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - W30 Banaś Józef (FM) P.9 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - W30 Banaś Józef (FM) P.9 |
1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.9 |
1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.9 |
--- | --- | 1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.9 |
1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.9 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
1FKU-C1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - C45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
1FKU-C1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - C45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | 13:00-13:45 | ||||||||||
14:00-14:45 | --- | 1FKU-C1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - C15 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
--- | --- | 1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.15 |
--- | Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Nalepa Rafał (FM) V.13 |
Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Nalepa Rafał (FM) V.13 |
14:00-14:45 | ||
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FKU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C45 Michalski Adrian (FD) P.15 |
1FKU-C1 Matematyka wyższa po angielsku II (FKU2) - C45 Michalski Adrian (FD) P.15 |
7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 1FKU-W1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
1FKU-W1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.15 |
Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Nalepa Rafał (FM) V.12 |
Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - L30 Nalepa Rafał (FM) V.12 |
1FKU-W1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
1FKU-W1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - W30 Olszowy Leszek (FM) P.9 |
8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||||
10:30-11:15 | 1FKU-C1 Proseminarium (FKU2) - C30 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
1FKU-C1 Proseminarium (FKU2) - C30 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - W30 Banaś Józef (FM) P.9 |
1FKU-W1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - W30 Banaś Józef (FM) P.9 |
1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.9 |
1FKU-W1 Ekonomia (FKU2) - W30 Stec Artur (ZE) P.9 |
--- | --- | 1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
1FKU-C1 Funkcje rzeczywiste II (FKU2) - C30 Chlebowicz Agnieszka (FM) P.22 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
1FKU-W1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - W30 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.9 |
1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.9 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
1FKU-C1 Ekonomia (FKU2) - C30 Stec Artur (ZE) P.20 |
1FKU-C1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - C45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
1FKU-C1 Wybrane zagadnienia analizy matematycznej (FKU2) - C45 Olszowy Leszek (FM) P.20 |
1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
1FKU-W1 Ocena efektywności inwestycji (FKU2) - W30 Nalepa Rafał (FM) P.15 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | 13:00-13:45 | ||||||||||
14:00-14:45 | --- | 1FKU-C1 Wykład monograficzny I - Podstawy modelowania matematycznego (FKU2) - C15 Datsko Bohdan (FB) P.15 |
--- | --- | 1FKU-C1 Analiza funkcjonalna II (FKU2) - C45 Dudek Szymon (FM) P.15 |
--- | --- | --- | 14:00-14:45 | ||
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FKU-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Datsko Bohdan (FB) P.20 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | 2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - C15 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 | ||
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | 2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - W30 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - W30 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||
12:15-13:00 | 2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
--- | --- | 2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.9 |
2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.9 |
--- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | 2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FKU-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | 2FKU-C1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - C15 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
2FKU-C1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) F.402 |
Seminarium magisterskie (FKU4) - S45 Trojnar-Spelina Lucyna (FD) F.402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | 2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - W30 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
2FKU-W1 Zajęcia humanistyczne II - Psychologia społeczna (FKU4) - W30 Klamut Ryszard (ZH) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 | ||
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||
12:15-13:00 | 2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
2FKU-W1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - W30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
--- | --- | 2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.9 |
2FKU-W1 Wykład monograficzny II - Wybrane metody numeryczne w równaniach różniczkowych i całkowych (FKU4) - W30 Dudek Szymon (FM) P.9 |
--- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||
14:00-14:45 | 2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
2FKU-C1 Analiza ekonomiczno-finansowa (FKU4) - C30 Warmińska Agata (ZO) F.402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
--- | --- | --- | --- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Paja Natalia (FD) V.13 |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
--- | --- | --- | --- | 1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W15 Strzałka Dominik (ES) S.3 |
1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.3 |
--- | --- | 1FSI-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Gerka Alicja (ES) F.402 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.5 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.5 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.3 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.113 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-C1 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Michalski Adrian (FD) P.22 |
1FSI-C1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) F.402 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.505 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.113 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
--- | --- | --- | --- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Paja Natalia (FD) V.13 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
--- | --- | Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) L.100A |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W15 Strzałka Dominik (ES) S.3 |
1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.3 |
--- | --- | 1FSI-C1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Gerka Alicja (ES) F.402 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.100A |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.5 |
1FSI-C1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Michalski Adrian (FD) V.5 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.3 |
--- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-C1 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Michalski Adrian (FD) P.22 |
1FSI-C1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) F.402 |
--- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.113 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Mazurek Mirosław (ES) F.505 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
--- | --- | --- | --- | 1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W15 Strzałka Dominik (ES) S.3 |
1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.3 |
--- | Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.100A |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) L.100A |
1FSI-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Gerka Alicja (ES) F.402 |
1FSI-C2 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.22 |
1FSI-C2 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.22 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.3 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Paja Natalia (FD) L.113 |
--- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||||
15:45-16:30 | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
--- | --- | --- | Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
--- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
1FSI-C2 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
--- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Paja Natalia (FD) L.113 |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | 11:15-12:00 | |||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W15 Strzałka Dominik (ES) S.3 |
1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.3 |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.100A |
--- | --- | 1FSI-C2 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Gerka Alicja (ES) F.402 |
1FSI-C2 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.22 |
1FSI-C2 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.22 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | 1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.3 |
--- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
--- | Programowanie w R (FSI2) - L15 Michalski Adrian (FD) V.13 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Michalski Adrian (FD) V.13 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
--- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Smalara Krzysztof (ES) F.505 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Bolanowski Marek (ES) F.602 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1FSI-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
1FSI-W1 Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - W15 Trybus Mariusz (FF) S.3 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | 1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Programowanie w R (FSI2) - W30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB) S.3 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
1FSI-W1 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) K.6 |
--- | --- | 1FSI-C3 Matematyka dyskretna (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.9 |
1FSI-C3 Teoria grafów i sieci (FSI2) - C15 Paja Natalia (FD) P.9 |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
1FSI-W1 Język angielski (FSI2) - K30 Kawa M. (DJ), Ochab B. (DJ), Oleksiewicz Barbara (DJ), Rochecka B. (DJ), Wawrzkiewicz J. (DJ), Wyrostek A. (DJ) |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | 1FSI-W1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - W15 Strzałka Dominik (ES) S.3 |
1FSI-W1 Teoria grafów i sieci (FSI2) - W15 Włoch Iwona (FD) S.3 |
--- | --- | Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Przedmiot wybieralny I - Podstawy elektrotechniki dla nieelektryków (FSI2) - L30 Trybus Mariusz (FF) K.3(7) |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.113 |
Programowanie w R (FSI2) - P30 Bednarz Paweł (FD) L.113 |
1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
1FSI-C3 Analiza matematyczna 2 (FSI2) - C30 Kosiorowska Anna (FD) P.9 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 1FSI-W1 Matematyka dyskretna (FSI2) - W15 Włoch Andrzej (FB) S.3 |
--- | 1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
1FSI-W1 Sieci komputerowe (FSI2) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES), Bolanowski Marek (ES) A.61 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - L15 Mazurek Mirosław (ES) F.505 |
Programowanie w R (FSI2) - L15 Bednarz Paweł (FD) L.113 |
--- | Teoria grafów i sieci (FSI2) - L15 Paja Natalia (FD) L.113 |
Analiza matematyczna 2 (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
Matematyka dyskretna (FSI2) - L15 Kosiorowska Anna (FD) L.100A |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Sieci komputerowe (FSI2) - L30 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
1FSI-C3 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FSI2) - C15 Gerka Alicja (ES) F.402 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
--- | Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) V.13 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | 9:30-10:15 | |||||||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | --- | Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Michalski Adrian (FD) L.113 |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
--- | --- | --- | Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) V.13 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
2FSI-C1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.9 |
2FSI-C1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.22 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.505 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 | |
14:45-15:30 | 14:45-15:30 | ||||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) V.13 |
--- | --- | --- | 2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.113 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
--- | --- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
2FSI-C1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.9 |
2FSI-C1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.22 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.203 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 | |
14:45-15:30 | 14:45-15:30 | ||||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Dronka Janusz (FA) V.13 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | 9:30-10:15 | ||||||||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
--- | --- | 2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
--- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Dronka Janusz (FA) V.13 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.505 |
--- | Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Michalski Adrian (FD) V.13 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
2FSI-C2 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.22 |
2FSI-C2 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.9 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) V.13 |
--- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | 14:45-15:30 | |||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
--- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
--- | --- | --- | --- | 2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
--- | --- | 2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||||
12:15-13:00 | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.505 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.113 |
--- | --- | Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
2FSI-C2 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) P.22 |
2FSI-C2 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) P.9 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | 14:45-15:30 | ||||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
--- | Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Pupka Krzysztof (FA) L.100A |
--- | Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
--- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Paszkiewicz Andrzej (ES) F.602 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
--- | --- | 2FSI-C3 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-C3 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
--- | Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
10:30-11:15 |
11:15-12:00 | 11:15-12:00 | ||||||||||
12:15-13:00 | Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Michalski Adrian (FD) L.113 |
--- | 2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
--- | --- | --- | --- | Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Pupka Krzysztof (FA) L.100A |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.604 |
--- | --- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.113 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
2FSI-L6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - P20 Bolanowski Marek (ES) F.604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 | ||
8:45-9:30 | 2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów rozproszonych (FSI4) - W20 Paszkiewicz Andrzej (ES) V.5 |
--- | --- | 2FSI-C3 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - C15 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-C3 Statystyczna analiza danych (FSI4) - C15 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
2FSI-W1 Optymalizacja dyskretna (FSI4) - W15 Bednarz Paweł (FD) V.18 |
Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - L15 Kwiatkowski Bogdan (ET) B.205 |
--- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | 2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Systemy operacyjne (FSI4) - W20 Nycz Mariusz (ES) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
2FSI-W1 Zajęcia wybieralne II - matematyka wyższa dla inżynierów (FSI4) - W30 Dudek Szymon (FM) V.5 |
--- | --- | 2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
2FSI-W1 Szeregi czasowe (FSI4) - W15 Rybarska-Rusinek Liliana (FB) V.5 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | Szeregi czasowe (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
2FSI-W1 Język angielski (FSI4) - K30 Oleksiewicz Barbara (DJ), Jagusztyn Iwona (DJ), Januszewski Piotr (DJ), Kania Katarzyna (DJ), Kozik Agnieszka (DJ) |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - L20 Kowal Bartosz (ES) F.502 |
--- | --- | Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
Programowanie liniowe (FSI4) - L30 Pupka Krzysztof (FA) L.113 |
12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||||
14:00-14:45 | 2FSI-W1 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FSI4) - W15 Kwiatkowski Bogdan (ET) V.5 |
2FSI-W1 Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - W15 Dymora Paweł (ES) V.5 |
Administracja systemów bazodanowych (FSI4) - P15 Dymora Paweł (ES) F.604 |
Programowanie liniowe (FSI4) - P15 Pupka Krzysztof (FA) L.100A |
Optymalizacja dyskretna (FSI4) - P15 Bednarz Paweł (FD) L.113 |
--- | 2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Programowanie liniowe (FSI4) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
2FSI-W1 Statystyczna analiza danych (FSI4) - W30 Startek Mariusz (FB) V.5 |
14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | 14:45-15:30 | |||||||||
15:45-16:30 | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Lutak Maciej (DL), Pająk Jerzy (DL) |
Statystyczna analiza danych (FSI4) - P15 Startek Mariusz (FB) L.113 |
Systemy operacyjne (FSI4) - L20 (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14) Salach Mateusz (ES) A.8_9 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | 2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
2FSI-W1 Wychowanie fizyczne (FSI4) - C30 Pająk Jerzy (DL) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 | ||
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FSI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 (w tyg. 3, 7, 8, 11, 13) Paszkiewicz Andrzej (ES) F.604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 | |
8:45-9:30 | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.113 |
Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 (w tyg. 5, 9) Strzałka Dominik (ES) F.402 |
--- | 3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | |||||||
10:30-11:15 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) F.203 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) F.502 |
3FSI-W1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) P.15 |
--- | 3FSI-C1 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zielińska Agnieszka (ZM) V.5 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | --- | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.505 |
3FSI-C1 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-C1 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-C1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | 3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-C1 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (XX) V.5 |
--- | --- | Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
--- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | |||
17:30-18:15 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 (w tyg. 1) Bolanowski Marek (ES) F.604 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 (w tyg. 6, 12, 14) Bolanowski Marek (ES) F.604 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | ||
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FSI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.113 |
--- | --- | 3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-C1 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) P.22 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) F.502 |
Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) F.203 |
3FSI-W1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) P.15 |
--- | 3FSI-C1 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zielińska Agnieszka (ZM) V.5 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | ||||||
12:15-13:00 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.505 |
--- | 3FSI-C1 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-C1 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-C1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Dymora Paweł (ES), Nycz Mariusz (ES), Mazurek Mirosław (ES) F.502 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Mazurek Mirosław (ES), Nycz Mariusz (ES) F.502 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | 14:45-15:30 | ||||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | 3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
3FSI-C1 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (XX) V.5 |
--- | Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FSI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) F.203 |
Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.505 |
3FSI-C2 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-C2 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
--- | --- | 3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.113 |
3FSI-W1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) P.15 |
--- | --- | --- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||
12:15-13:00 | 3FSI-C2 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zielińska Agnieszka (ZM) P.22 |
--- | 3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.5 |
3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
3FSI-C2 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |||||||
14:00-14:45 | Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Datsko Bohdan (FB), Rybarska-Rusinek Liliana (FB), Startek Mariusz (FB) V.13 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Rejwer-Kosińska Ewa (FB), Rybarska-Rusinek Liliana (FB), Włoch Andrzej (FB), Startek Mariusz (FB) V.13 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) B.200 |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | 3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
--- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | ||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | 3FSI-C2 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (XX) V.5 |
--- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FSI-L4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - L15 Kuraś Paweł (ES) F.505 |
Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - P15 Dymora Paweł (ES) F.203 |
3FSI-C2 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
3FSI-C2 Moduł wybieralny V - Język angielski dla inżynierów (FSI6) - C30 Chotorlishvili Levan (FF) P.22 |
--- | --- | 3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
3FSI-W1 Procesy stochastyczne (FSI6) - W30 Startek Mariusz (FB) P.15 |
--- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||||||
10:30-11:15 | Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - P15 Kosiorowska Anna (FD) L.113 |
Procesy stochastyczne (FSI6) - L15 Jaworski Dawid (FB) L.100A |
3FSI-W1 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - W15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
3FSI-W1 Wielowymiarowa analiza danych (FSI6) - W15 Dymora Paweł (ES) P.15 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Paja Natalia (FD), Czerebak-Mrozowicz Ewa (FD) V.12 |
Inżynierski projekt dyplomowy (FSI6) - P30 Bednarz Paweł (FD), Michalski Adrian (FD) V.12 |
--- | 3FSI-W1 Ekonometria (FSI6) - W15 Kiczek Marek (ZE) V.18 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |||||||
12:15-13:00 | 3FSI-C2 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (FSI6) - C15 Zielińska Agnieszka (ZM) P.22 |
--- | 3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.5 |
3FSI-C2 Procesy stochastyczne (FSI6) - C30 Jaworski Dawid (FB) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
3FSI-W1 Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - W20 Kusy Maciej (EP) V.5 |
--- | 3FSI-C2 Moduł wybieralny VI - Elementy teorii gier (FSI6) - C15 Dronka Janusz (FA) P.15 |
--- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||||||
14:00-14:45 | --- | --- | 3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
3FSI-W1 Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - W30 Posiewała Witold (ET) V.5 |
Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - P15 Borkowski Mariusz (ET) B.200 |
--- | Usługi sieciowe w biznesie (FSI6) - L15 Posiewała Witold (ET) B.205 |
Ekonometria (FSI6) - L15 Kiczek Marek (ZE) L.253 |
--- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 | |||||
15:45-16:30 | --- | --- | --- | 3FSI-W1 Wnioskowanie w warunkach niepewności (FSI6) - W15 Włoch Andrzej (FB) V.5 |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Modelowanie danych (FSI6) - L30 Napora Jarosław (FD) L.100A |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FSI6) - L20 Kusy Maciej (EP) A.300 |
--- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 | |||||
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | 3FSI-C2 Rozwój kompetencji biznesowych (FSI6) - C15 Grzesik Artur (XX) V.5 |
--- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 | |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1EMI-L1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Matematyka 2 (EM) - L15 Michalski Adrian (FD) V.13 |
--- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1EMI-C1 Matematyka 2 (EM) - C15 Michalski Adrian (FD) A.111 |
--- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1EMI-L2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Matematyka 2 (EM) - L15 Michalski Adrian (FD) V.13 |
--- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 | |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 1EMI-C1 Matematyka 2 (EM) - C15 Michalski Adrian (FD) A.111 |
--- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
1EMI-L3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | 1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
1EMI Matematyka 2 (EM) - W30 Szynal-Liana Anetta (FD) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 | ||
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
3FM Automatic Group Automatic Subgroup | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | 3FM Podstawy rehabilitacji, inżynieria rehabilitacji ruchowej (FM3) P.15 |
3FM Podstawy rehabilitacji, inżynieria rehabilitacji ruchowej (FM3) P.15 |
--- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 | ||
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 |
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
SD-P1 Automatic Subgroup | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | SD Inżynieria i analiza danych W15 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
SD-P1 Inżynieria i analiza danych P15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | ||
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
SD-P2 Automatic Subgroup | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | SD Inżynieria i analiza danych W15 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
--- | --- | SD-P2 Inżynieria i analiza danych P15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
--- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | ||
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |
SD-P3 Automatic Subgroup | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
7:00-7:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:00-7:45 |
7:45-8:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7:45-8:30 |
8:45-9:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 8:45-9:30 |
9:30-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9:30-10:15 |
10:30-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:30-11:15 |
11:15-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-12:00 |
12:15-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:15-13:00 |
13:00-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:45 |
14:00-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:00-14:45 |
14:45-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:30 |
15:45-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:45-16:30 |
16:30-17:15 | --- | --- | SD Inżynieria i analiza danych W15 Włoch Andrzej (FB) V.13 |
--- | SD-P3 Inżynieria i analiza danych P15 Bednarz Paweł (FD) V.13 |
--- | --- | --- | --- | --- | 16:30-17:15 |
17:30-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:30-18:15 | ||
18:15-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-19:00 |
19:15-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:15-20:00 |
20:00-20:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20:00-20:45 |
Timetable generated with FET 6.2.5 on 21/03/2022 14:06 |